Home Kategorie Poruszające Skazany za rozjechanie psa grozi. „Krew będzie się lała do końca życia”

Skazany za rozjechanie psa grozi. „Krew będzie się lała do końca życia”

Skazany za rozjechanie psa grozi. „Krew będzie się lała do końca życia”

Rafał B. z Nowego Dworu na Śląsku celowo przejechał psa i pochwalił się nagraniem tego zdarzenia w sieci. Za bestialskie zabicie czworonoga został skazany na 4 lata i 3 miesiące pozbawienia wolności.

Mężczyzna celowo przejechał żywego psa, nagrał to telefonem, a potem pochwalił się swoim „dokonaniem” w internecie. To bestialskie zdarzenie miało miejsce na Śląsku w 2019 roku. Dzięki akcji obrońców zwierząt i policji udało się zatrzymać podejrzanego, którym okazał się Rafał B.

Początkowo mieszkańcowi Nowego Dworu Sąd Rejonowy w Myszkowie wymierzył karę dwóch lat ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne. Nie spodobało się to między innymi fundacji Oleśnickie Bidy, która odwołała się od tego werdyktu i domagała się pięciu lat pozbawienia wolności.

Ostateczny wyrok Rafał B. poznał w ubiegłym tygodniu. Sąd Okręgowy w Częstochowie wydał prawomocny wyrok, podwyższający karę pozbawienia wolności do 4 lat i 3 miesięcy, nałożył 15-letni zakaz posiadania zwierząt, a także wyznaczył 10 tys. złotych nawiązki dla Oleśnickich Bid. Mężczyzna wciąż przebywa na wolności i wygląd na to, że jest niezadowolony z wyroku.

– „Dziewczynki będą mi ssały” – wykrzykiwał.

– „Nie ukrywam, że wyrok mnie je****” – mówił.

„Krew będzie się ku*** lała do końca mojego życia. Uczciwość weźmie górę!” – komentował.

Pod koniec filmu mężczyzna pochwalił się, że w momencie nagrywania jedzie około 200 kilometrów na godzinę. Skwitował swoją wypowiedź kolejną bestialską propozycją.

– „Co sądzicie, jakbym przy takiej prędkości psa przy*****, co by z niego zostało? Jakąś kamerę trzeba mieć do tego, żeby do dobrze uchwyciła” – podsumował.

Źródło: MojaOlesnica.pl

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
98,40 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz