Home Wideo Gigantyczne niemowlę robi furorę na TikToku. Ma już ponad 1,5 mln obserwujących!

Gigantyczne niemowlę robi furorę na TikToku. Ma już ponad 1,5 mln obserwujących!

Gigantyczne niemowlę robi furorę na TikToku. Ma już ponad 1,5 mln obserwujących!

Celebrytów zna większość z nas, ale ten gigantyczny bobas na TikToku to dopiero prawdziwa gwiazda. Co sądzicie, o tym niezwykłym dziecku?

TikTok od kilku miesięcy przeżywa prawdziwe zatrzęsienie, jeśli chodzi o użytkowników. Chińska platforma społecznościowa jest popularna na całym świecie i konto w serwisie posiada wiele znanych celebrytów. Jednak również zwykli ludzie robią prawdziwą karierę na TikToku. To świetny portal do promowania siebie samego.

@carlylassleyI’m SORRY for the language but I’ve been dying to do this😂😂 by the end Madison said ✨no thank you✨♬ original sound – Kam Tarvin 💕

Jednym z nich jest uroczy bobas, który porwał serce internautów. Madisons, która jest także nazywana „Pineapple Baby” szybko zdobyła ogromną popularność na TikToku. Jej mama nagrywa z nią przeróżne filmiki, które można znaleźć na tym popularnym serwisie.

@carlylassleyReady for the day! Outfit from H&M kids! Not sponsored lol. 😉♬ often remix – Camille

Czym wyróżnia się na tle innych dzieciaków? Otóż Madisons jak na bobasa jest całkiem sporych rozmiarów i wielu osobom przypomina ludzika Michelin. Dzięki temu właśnie zdobył tak dużą popularność. Obecnie obserwuje go ponad 1,5 miliona osób.

Źródło: TikTok

Kurs online: Animator Czasu Wolnego
Kurs online: Animator Czasu Wolnego
69,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Animator Czasu Wolnego z certyfikatami za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz