Home Kategorie Życie Szok! Ktoś ukradł szczepionki na COVID-19 z przychodni!
3.45K

Szok! Ktoś ukradł szczepionki na COVID-19 z przychodni!

Szok! Ktoś ukradł szczepionki na COVID-19 z przychodni!

Kradzież szczepionek na koronawirusa. Z przychodni w miejscowości Iłowo-Osada (woj. warmińsko-mazurskie) zniknęło kilka fiolek szczepionki na COVID-19.

Złodziej pod osłoną nocy zakradł się do przychodni i ukradł trzy ampułki. Policjanci z Działdowa zatrzymali już osobę podejrzaną o kradzież.

Z Niepublicznego Zakładu Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w miejscowości Iłowo-Osada ukradziono trzy fiolki szczepionek na koronawirusa.

– „W środę rano o godzinie 7:36 otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do przychodni w miejscowości Iłowo-Osada. Z placówki zniknęły trzy fiolki szczepionki na COVID. Zniknęły też inne medykamenty i leki” – przekazała sierż. szt. Justyna Nowicka z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

Włamanie zostało odkryte przez pracownika, który jako pierwszy zjawił się w pracy. Sprawca lub sprawcy prawdopodobnie w nocy dostali się do przychodni, wcześniej wybijając szybę w oknie.

– „Na miejscu zdarzenia pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki. Sprowadzono też psa tropiącego” – wskazała oficer prasowa z działdowskiej policji.

Policjanci z Działdowa zatrzymali już osobę podejrzaną o kradzież szczepionek z przychodni.

– „Do zatrzymania doszło dosłownie przed chwilą. Na razie nie jesteśmy w stanie podać bliższych informacji” – podała sierż. szt. Justyna Nowicka.

Jak się okazało, skradzione szczepionki miały zostać podane zapisanym na szczepienie pacjentom. Z powodu kradzieży szczepienia będą musiały zostać przełożone. Dodajmy, że z trzech fiolek szczepionek można sporządzić 18 dawek.

Źródło: RMF FM

eKurs: Java + SQL
eKurs: Java + SQL
29,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: pakiet kursów online Java + SQL z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz