Home Kategorie Poruszające Tragedia na kuligu. Ojciec Karoliny płakał całą mszę. „On już poniósł karę”.

Tragedia na kuligu. Ojciec Karoliny płakał całą mszę. „On już poniósł karę”.

Kulig w Adamowie zakończył się tragicznie dla 15-letniej Karoliny. To ona razem z koleżanką siedziały na ostatnim worku, który ciągnął za sobą samochód. Na zakręcie dziewczyny wpadły w drzewo.

Nastolatka doznała ciężkich obrażeń i zmarła kilka dni później w szpitalu. Samochodem kierował 40-letni Adam K. – ojciec Karoliny.

Kulig w Adamowie zamienił się w horror. Był 18 stycznia, gdy w regionie spadł śnieg. Opady zachęciły Adama K. do tego, aby zorganizować dla dzieci zimową zabawę.

40-latek wziął samochód, do którego przyczepił trzy foliowe worki pełne słomy. Sam siadł za kierownicą, a na workach za autem sześć osób. Na końcu siedziała jego córka Karolina oraz jej koleżanka Julia. Ruszyli. Kulig zakończył się tragicznie.

Na jednym z zakrętów ostatnia para z impetem uderzyła w drzewo. Julia złamała rękę, ale z Karoliną było o wiele gorzej. Nastolatka z ciężkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala w Elblągu. Niestety, pomimo starań lekarzy nie udało się jej uratować.

Ojciec Karoliny już stracił prawo jazdy. W momencie wypadku był trzeźwy. Teraz czeka go postępowanie karne za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Za to grozi mu do 8 lat więzienia.

– „Rodzice są załamani, nie ma co go karać ojca, on swoją karę już poniósł” – przyznała w rozmowie z Faktem sąsiadka rodziny K. Mężczyzna ciężko przeżywa śmierć córki.

W trakcie mszy świętej w intencji Karoliny, 40-latek cały czas płakał.

– „To ogromna tragedia, która nie powinna mieć miejsca. Ojciec Karoliny, jak była za nią msza, nawet głowy nie podniósł. Z wesołego, fajnego chłopa jest teraz dosłownie wrakiem” – powiedziała Super Expressowi znajoma rodziny.

Źródło: fakt.pl, se.pl

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
43
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz