Home Kategorie Poruszające 50-latek zmarł po seksie z psem. Właściciel amstaffa został zatrzymany.

50-latek zmarł po seksie z psem. Właściciel amstaffa został zatrzymany.

50-latek zmarł po seksie z psem. Właściciel amstaffa został zatrzymany.

Szok. 50-latek zmarł po seksie z amstaffem. Umówił się z właścicielem psa na okropne praktyki. 21 stycznia, krótko po odbyciu stosunku z psem, mężczyzna stracił przytomność. Reanimacja nic nie dała i 50-latek zmarł.

Jak do tego doszło? 37-letni właściciel psa miał w internecie oferować usługi seksualne z amstaffem. Na ogłoszenie odpowiedział 50-latek z woj. śląskiego.

– „21 stycznia br. mężczyzna umówił się z właścicielem psa” – mówi Bogusława Kobeszko, rzecznik policji w Rybniku.

Mimo iż śledczy nie potwierdzają, z informacji dziennikarzy wynika, że umówili się w Czerwionce-Leszczynach. Na jednej z prywatnych posesji doszło do aktu seksualnego. Właściciel psa miał też być na miejscu.

W trakcie aktu 50-latek źle się poczuł, krótko później stracił przytomność. 37-latek miał go reanimować, ale gdy nie udało się przywrócić oddechu, wezwał pogotowie. Niestety 50-latka nie udało się uratować. Około godziny 10:56 ratownicy wezwali policję.

37-latek, który oferował usługi seksualne z psem, został zatrzymany. Sprawę prowadzi prokuratura Rejonowa w Rybniku, która zarządziła sekcje zwłok denata. Śledczy nie chcą mówić o wstępnych przyczynach śmierci ofiary.

– „Zleciliśmy wykonanie dodatkowych badań histopatologicznych, pobrano też krew na zawartość alkoholu oraz zleciliśmy badanie pod kątem ewentualnych chorób tego mężczyzny” – informuje Malwina Pawela-Szendzielorz, zastępca prokuratora rejonowego w Rybniku.

Właściciel psa usłyszał zarzuty udostępniania zwierzęcia celem wykonywania czynności seksualnych, a także zarzut znęcania się nad psem. Grozi mu do 3 lat więzienia. Mężczyzna otrzymał policyjny dozór.

Śledczy sprawdzają też, czy śmierć 50-letniego mężczyzny miała związek z zoofilią. 37-latek przyznał, że sam wielokrotnie dopuszczał się takich aktów z psem. Zwierzę trafiło pod opiekę innych osób.

Źródło: fakt.pl

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
Oferta zakończona!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL od 23,90 zł w Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
49

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz