Home Wideo Odpowiedź rzecznika Wodociągów Kieleckich na pytanie o awarię stała się hitem w Internecie

Odpowiedź rzecznika Wodociągów Kieleckich na pytanie o awarię stała się hitem w Internecie

W ostatnich dniach w Kielcach dochodzi do częstych awarii wodociągów. Pracownik TVP postanowił zapytać o ich przyczynę rzecznika Wodociągów Kieleckich Ziemowita Nowaka. Odpowiedź zwala z nóg.

– „Usuwamy trzy awarie wodociągu, do których doszło w nocy z wtorku na środę” – poinformowano w środę na stronie internetowej Wodociągów Kieleckich, a o godz. 11:00 pojawił się komunikat o kolejnej, czwartej awarii. No cóż.

O przyczynę licznych awarii wodociągów w Kielcach postanawiano spytać u źródła – rzecznika Wodociągów Kieleckich Ziemowita Nowaka – byłego wieloletniego dziennikarza kieleckiej „Gazety Wyborczej”.

– „Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje” – odpowiedział Nowak. Gdy pracownik TVP ponowił pytanie o przyczynę, usłyszał: „Już panu odpowiedziałem”.

Niestrudzony przedstawiciel mediów poprosił więc rzecznika Wodociągów Kieleckich o wyjaśnienie, na czym polegały awarie.

– „Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje” – powtórzył Ziemowit Nowak.

Wypowiedź Nowaka obiegła Twittera i rozbawiła użytkowników. „Człowiek od razu żałuję, że nie korzysta z Wodociągów Kieleckich”, „Wodociągi Kieleckie są w czołówce światowej. Absolutnie”, „Szacun. Krótko i zwięźle”, „Jak nie lubić człowieka? Jak?”, „Mój idol” – piszą internauci. Pamiętacie jeszcze taki skecz jak „Telekspress” i wypowiedź „Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców…”? Chyba Nowak lubi ten skecz.

Źródło: twitter

 

Różnorodne masaże do wyboru
Różnorodne masaże do wyboru
103,20 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz