Home Kategorie Ludzie Majdanowie pokazali intymne zdjęcia z plaży. Radosław zapomniał się przy żonie
8.27K

Majdanowie pokazali intymne zdjęcia z plaży. Radosław zapomniał się przy żonie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od kilku tygodni bawią się na rajskich wakacjach w meksykańskim Tulum. Oczywiście chętnie pokazują swój wypoczynek na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan z wykształcenia jest prawniczką. Jednak w 2012 r. zaczęła prowadzić program „Perfekcyjna pani domu” i to właśnie wtedy na dobre rozpoczęła swoją medialną karierę. Następnie pojawiły się propozycje prowadzenia „Piekielnego hotelu” i „Projekt lady” oraz propozycje zasiadania w jury w wielu programach. Jest żoną Radosława Majdana, z którym wystąpiła w reality show „Azja Express” i „Iron Majdan”.

Radosław Majdan jest polskim piłkarzem. Obecnie jest komentatorem, ekspertem telewizyjnym i biznesmenem, który bardzo szybko rozwinął swój biznes, wykraczający poza zwykłe granie w piłkę nożną.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacje wybrali się z dziećmi i nianią. Jednak małżonkowie dbają o to żeby mieć czas również dla siebie. Od kilku dni towarzyszy im również asystentka, która pomaga gwiazdom relacjonować ich pobyt w Tulum.

Na ostatnich relacjach podczas romantycznych chwil na plaży, kiedy mogli być tylko we dwoje, Rozenek i Majdan pozwolili sobie na chwile zapomnienia. Czule obejmowali się i całowali a ręka Radosława powędrowała nawet na pośladek żony. Towarzystwo innych osób im nie przeszkadzało.

Trzeba przyznać, że para zachowywała się bardzo odważnie w tych warunkach. A wy co o tym sądzicie? Według nas na pewne zachowania, zwłaszcza kiedy ktoś może je zobaczyć, nie powinniśmy sobie pozwalać.

Źródło: Instagram

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz