Home Kategorie Ludzie Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcia z brzuchem i ogłosiła wszystkim, że jest w ciąży
7.18K

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcia z brzuchem i ogłosiła wszystkim, że jest w ciąży

Rok 2021 dopiero się zaczął a już zanosi się na prawdziwy baby boom wśród gwiazd! Agnieszka Włodarczyk właśnie ogłosiła swoją ciążę, którą podejrzewano już od dłuższego czasu.

Agnieszka Włodarczyk jest polską aktorką telewizyjną i filmową oraz piosenkarką. Swoją karierę rozpoczęła w teatrze „Buffo” Janusza Józefowicza. Najbardziej kojarzona jest z roli w filmie „Sara” czy serialu „13 posterunek”.

Robert Karaś jest uznanym triathlonistą. Mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana w 2018 roku i podwójnego Ironmana w 2017 i 2019 roku oraz byłym rekordzistą Polski na dystansie Ironmana w 2019 roku.

Informacje o nowym partnerze aktorki pojawiły się w wakacje ubiegłego roku. Dopiero po jakimś czasie dowiedzieliśmy się, że jest nim Robert Karaś. Para od kilku miesięcy przebywała na długich, rajskich wakacjach na jednej z indonezyjskich wysp. Zdradzili też, że na ten moment nie zamierzają wracać.

Obserwatorki Włodarczyk na Instagramie już od jakiegoś czasu pisały pod jej zdjęciami liczne komentarze na temat widocznego brzuszka. Celebrytka jednak skrzętnie ukrywała swój stan. Posunęła się nawet do tego, że opublikowała stare zdjęcie, na którym pręży się w kostiumie na plaży. Teraz jednak już wszystko jest jasne, a pokazuje to niżej zamieszczone zdjęcie.

Teraz jest już jednak wszystko jasne. Gwiazda pokazała swoje zdjęcie z partnerem z ciążowej sesji, na którym oboje z czułością obejmuję nagi brzuszek aktorki. Zatytułowała je bardzo krótko:

– „To bez wątpienia będzie piękny i cudowny czas w życiu aktorki i jej partnera. Przyszłym rodzicom gratulujemy i życzymy szczęścia!” –

Źródło: fakt

 

Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
31,00 zł
Oferta zakończona!
Fotoksiążka kwadratowa od 26,90 zł (20x20 lub 30x30) lub w formacie A3 (od 80 zł) i więcej z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz