Home Kategorie Ludzie Na jaw wyszła prawda o wykształceniu Piotra Żyły. Wielu fanów jest zaskoczonych.
61.76K

Na jaw wyszła prawda o wykształceniu Piotra Żyły. Wielu fanów jest zaskoczonych.

Na jaw wyszła prawda o wykształceniu Piotra Żyły. Wielu fanów jest zaskoczonych.

Piotr Żyła pierwsze kroki na skoczni stawiał już w dzieciństwie. Kibice uwielbiają go za poczucie humoru. Piotr od lat trzyma się w czołówce najlepszych. Mało kto jednak wie, jakie wykształcenie ma ulubiony sportowiec.

Piotr Żyła potrafi rozbawić kibiców do łez. Jego wypowiedzi są już legendarne, a wiele osób wręcz nie może doczekać się kolejnych wywiadów z nim.

Piotr jednak nie zawsze był ulubieńcem Polaków. Skoczek ma za sobą bowiem burzliwy rozwód z Justyną Żyłą, która do teraz oskarża go m.in. o brak zainteresowania ich wspólnymi dziećmi. Jakiś czas temu media ujawniły, że Piotr odnalazł szczęście u boku o wiele młodszej Marceliny Ziętek. Gwiazdor do tej pory nie potwierdził jednak tej informacji.

Mimo iż wcześniej sportowiec publicznie prał swoje małżeńskie brudy, teraz stara się chronić swoją prywatność. Skoczek nie skomentował też doniesień o jego wyznaniu. Dziennikarze podali, że Żyła należy do Kościoła Ewangelickiego i regularnie bierze udział w nabożeństwach.

Zaskoczeniem dla wielu kibiców jest też informacja o wykształceniu skoczka. Okazuje się bowiem, że Piotr Żyła jest absolwentem Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, którą skończył też Robert Lewandowski. Piotr Żyła po 9 latach studiów obronił licencjat, ale nie ma zamiaru zatrzymywać się na tym etapie.

Piotr Żyła obronił pracę pt. „Pewność siebie sportowca na przykładzie reprezentacji Polski kadry A w skokach narciarskich”. Jak donoszą dziennikarze, skoczek ma zamiar zgłębiać wiedzę dalej i uzyskać tytuł magistra.

Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
69,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych od 69,99 zł - ponad 300 lokalizacji z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
138
Ha ha
Ha ha
16
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz