Home Kategorie Poruszające Tajemnicza śmierć młodego strażaka. Chciał odśnieżyć auto. Nie żyje…

Tajemnicza śmierć młodego strażaka. Chciał odśnieżyć auto. Nie żyje…

Tragedia w miejscowości Gawrzyjałki. Michał został odnaleziony pod drzwiami swojego auta. Leżał bez tchu. Młody mężczyzna wyszedł wcześniej z domu, aby odśnieżyć auto i dokonać małej naprawy. Mimo udzielenia szybkiej pomocy 25-latek zmarł.

Był czwartkowy wieczór we wsi Gawrzyjałki koło Szczytna. Michał wyszedł z domu, aby odśnieżyć auto. Miał też wymienić żarówkę w samochodzie. Kiedy nie wracał przez dłuższy moment, zaniepokojona rodzina wyszła na zewnątrz. Tam dokonała okropnego odkrycia.

25-latek leżał na brzuchu pod drzwiami auta. Był nieprzytomny. Rodzina natychmiast rozpoczęła reanimację, którą kontynuowali strażacy i ratownicy medyczny. Niestety mężczyźnie nie udało się pomóc.

Okoliczności tragedii są tajemnicze. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

25-latek prawdopodobnie odpalił samochód i chciał przepchnąć go z zaspy. Nie wiadomo czy mężczyzna poślizgnął się i uderzyły go drzwi, czy zasłabł. Rodzina w każdym razie znalazła młodego mężczyznę leżącego na brzuchu pod drzwiami pojazdu.

Co było przyczyną śmierci Michała? Prowadzone śledztwo ma to wyjaśnić. Zlecono sekcję zwłok 25-latka.

Michał był strażakiem ochotnikiem.

– „Ze smutkiem i żalem informujemy o śmierci naszego kolegi, przyjaciela, brata – Michała. Rodzinie i najbliższym wyrazy głębokiego współczucia z powodu odejścia do domu Pana” – żegnają strażacy i mieszkańcy wsi.

– „Będzie nam Ciebie brakować. Zawsze miły, życzliwy, uśmiechnięty. Stanowczo za szybko odszedłeś. Żegnaj Michaś” – piszą jego najbliżsi.

Źródło: PAP

Kurs online: Majster budowlany
Kurs online: Majster budowlany
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Majster budowlany (79 zł) oraz Specjalista budownictwa (159 zł) z certyfikatem z Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz