Home Wideo Nalot policji na zakład fryzjerski. Klientki uciekały z szamponem na włosach.

Nalot policji na zakład fryzjerski. Klientki uciekały z szamponem na włosach.

Pandemia wpłynęła nie tylko na nasze codzienne życie, ale też na mniejsze i większe przedsiębiorstwa. Właściciele firm, których objął zakaz działalności, coraz głośniej mówią, że znaleźli się o krok od katastrofy.

Niektórzy zdecydowali się zacząć obsługiwać klientów wbrew zakazom, aby przetrwać. To skutkuje kuriozalnymi sytuacjami, jak w tym przypadku.

Klientki salonu Euphoria Tanning Hair and Beauty w mieście Cwmbran w Walii musiały uciekać tylnym wyjściem po tym, jak policja otrzymała donos, że zakład był otwarty pomimo lockdownu. Służby zostały powiadomione przez jednego z przechodniów. Funkcjonariusze widzieli ludzi wchodzących przez frontowe drzwi, ale gdy chcieli wejść, nikt ich nie wpuścił.

Kiedy policjanci w końcu weszli do środka, nikogo tam nie było. Nie ulegało wątpliwości, że ze stanowisk ktoś chwilę temu korzystał. Nagranie z monitoringu pokazało osiem osób wybiegających z salonu wyjściem ewakuacyjnym. Część klientek miało we na włosach jeszcze pianę z szamponu i ręczniki na ramionach.

Właściciel salonu został ukarany grzywną w wysokości 1000 funtów. Była to druga kara dla tego przedsiębiorcy za złamanie obostrzeń. Pierwszą otrzymał w czerwcu ubiegłego roku. Grzywną ukarano również 3 klientki. Trwa dochodzenie w celu zidentyfikowania pozostałych.

Źródło: South Wales Argus

Tajski Rytuał
Tajski Rytuał
79,99 zł
140,00 zł
Oferta zakończona!
Rytuał za 99,99 zł w Oasis-Med Spa w Toruniu (zamiast 140 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz