Home Kategorie Ludzie Rozenek ciężko pracowała nad swoją sylwetką po 3 porodzie. Wyciekło zdjęcie… Zobaczcie, jak wygląda, gdy nie pozuje.
6.12K

Rozenek ciężko pracowała nad swoją sylwetką po 3 porodzie. Wyciekło zdjęcie… Zobaczcie, jak wygląda, gdy nie pozuje.

Małgorzata Rozenek w czerwcu 2020 po raz trzeci została mamą. Od kilku tygodni wraz z mężem i dziećmi odpoczywa na wakacjach. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia i relacje.

Rozenek chętnie pokazuje się w strojach kąpielowych. Jednak ostatnio fani mogli zobaczyć, jak wygląda, gdy nie pozuje.

Gosia wraz z Radkiem i dziećmi oraz zaprzyjaźnioną opiekunką od kilku tygodni są na wakacjach w Meksyku. Zdjęcia i relacje z ich wypoczynku regularnie możemy oglądać w ich social mediach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Spore emocje wśród internautów wzbudza widok świeżo upieczonej mamy Henia w skąpych strojach kąpielowych. Rozenek nie ma codziennie pokazuje się fanom w innym kostiumie. Nie ma oporów, aby chwalić się sylwetką zaledwie 7 miesięcy po 3 porodzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Żona Radka Majdana z chęcią eksponuje swoje ciało. Widać, że ciężko pracowała nad wyglądem. Gosia należy jednak do grona gwiazd, które muszą liczyć się z ogromną krytyką w mediach społecznościowych. Za każdym razem, gdy na jej profilu pojawia się nowe zdjęcie, zalewa je fala nieprzyjemnych komentarzy. Internauci często zarzucają celebrytce korzystanie z programów graficznych do przerabiania zdjęć, a ostatnie nie spodobała im się nawet fryzura Małgorzaty.

W Tulum regularnie praktykuje jogę, pod okiem profesjonalnych instruktorek. Relacjami z zajęć często dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Internauci mieli okazję zobaczyć jak Małgorzata prezentuje się podczas ćwiczeń w krótkich spodenkach i topie odsłaniającym brzuch.

Ostatnio na jej profilu pojawiły się nagrania, na których widać, że do Meksyku przyjechała stylistka fryzur Małgorzaty. Okazało się, że gwiazda miała zaplanowany wywiad on-line dla Dzień Dobry TVN i chciała wyglądać perfekcyjnie. Fani mieli okazję zobaczyć jak Rozenek prezentuje się kiedy nie pozuje i z pewnością nie korzysta z Photoshopa.

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz