Home Kategorie Ludzie Na jaw wyszła prawda o wyznaniu Adama Małysza. Wiele osób jest w szoku.
15.12K

Na jaw wyszła prawda o wyznaniu Adama Małysza. Wiele osób jest w szoku.

Na jaw wyszła prawda o wyznaniu Adama Małysza. Wiele osób jest w szoku.

Wiara Adama Małysza różni się od tego, w co wierzy jego żona Iza. Były skoczek zdradził też, jak wpływa to na jego małżeństwo i czy córka została ochrzczona w katolickim kościele.

Wyznanie Adama Małysza nie jest powszechnie znane wśród kibiców. Mimo iż wierni fani „Orła z Wisły” znają jego życie od podszewki, to nowe fakty są dość zaskakujące. Okazuje się bowiem, że Adam Małysz nie jest katolikiem.

Sportowiec mówił o tym przed laty, ale wtedy nie odbiło się to szerokim echem w kraju. W wywiadzie Małysz opowiadał m.in. jak wyznanie wpływa na relacje z jego żoną, z którą związany jest od wielu lat.

Adam Małysz nie jest katolikiem. Jego wyznanie to luteranizm. Pomimo różnych poglądów w kwestii religii, żona Małysza nie ma w tej kwestii żadnego problemu i oboje się kochają. Skoczek wspominał w wywiadzie, że para wzięła przed lat ślub ekumeniczny, który jest połączeniem dwóch obrzędów kościelnych.

– „Bóg jest jeden. Ekumeniczny ślub zawarliśmy w kościele luterańskim” – wyjawił we wspomnianym wcześniej wywiadzie Adam Małysz.

Skoczek nie ukrywa, że w jego domu panuje całkowita tolerancja i nie ma religijnych podziałów. Jest to klucz do szczęśliwego życia rodzinnego. Legenda skoków narciarskich dodała też, że córkę wraz z żoną ochrzcili w obrzędzie katolickim.

– „Córka Karolina (…) ochrzczona została w obrządku katolickim. Pod względem wiary nie było i nie ma u nas jakiegoś podziału. Żyjemy w pełnej harmonii. W Wiśle można spotkać bardzo dużo mieszanych par, małżeństw” – przyznał w rozmowie Adam Małysz.

Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
69,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych od 69,99 zł - ponad 300 lokalizacji z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
21
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz