Home Kategorie Poruszające Rodzice pięcioraczków opowiedzieli o ich reakcji podczas pierwszego badania USG. Niesamowite!

Rodzice pięcioraczków opowiedzieli o ich reakcji podczas pierwszego badania USG. Niesamowite!

Rodzice pięcioraczków opowiedzieli o ich reakcji podczas pierwszego badania USG. Niesamowite!

– “To niesamowite. Do szpitala przyjechaliśmy we dwoje, a odjedziemy stąd jako wielka 7-osobowa rodzina!” – mówią Hanna i Mikołaj z Gniezna. Rodzice słynnych już pięcioraczków.

Choć potrzeba było zaledwie kwadransa, aby Anastazja, Klara, Laura, Wiktoria i Maksymilian przyszli na świat, poród wiązał się z ogromną operacją logistyczną. Uczestniczyło w nim 30 osób personelu medycznego. Trudno się dziwić przy pięcioraczkach.

– “Gdy dowiedzieliśmy się o ciąży, byliśmy przepełnieni szczęściem. Nie byliśmy jednak gotowi na to, co usłyszymy na badaniu. Początkowo lekarz powiedział, że mamy bliźniaki. Cieszyliśmy się ogromnie, ale przy dokładniejszym badaniu okazało się, że słychać bicie czterech serduszek. Nasza radość zamieniła się w ogromną obawę, czy damy sobie radę, a przede wszystkim, czy uda się ciążę uratować. Potem znowu przeżyliśmy szok. Ostatecznie lekarze potwierdzili, że będziemy rodzicami pięcioraczków” – opowiada pani Hanna.

Lekarze wiedzieli, że takie ciąże nie kończą się w standardowym terminie

– “ważne było to, by dzieci pozostały bezpieczne w brzuchu mamy jak najdłużej! Każdy dzień tej ciąży był na wagę życia dzieci” – tłumaczyli lekarze na konferencji zorganizowanej po porodzie. Ciążę udało przedłużyć się o pięć tygodni, które pani Hanna spędziła w specjalistycznym szpitalu w Poznaniu.

Największy urodził się Maksiu – jedyny chłopiec, który ważył ponad kilogram, najmniejsza Anastazja ważyła niecałe 700 gramów! Pod salą na dzieci czekało pięć specjalnych wózeczków. To było wielkie wydarzenie.

“Wyjechały z tej sali jak pociągiem” – śmiali się lekarze.

Dzieci są wcześniakami, dlatego fizjoterapia jest im potrzebna praktycznie od momentu, kiedy opuszczą szpital. Dlatego na siepomaga uruchomiono dla nich zbiórkę.

Źródło: fakt

 

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
63 dni
do końca oferty!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz