Home Kategorie Życie TVP atakuje WOŚP: “Akcja zbierania pieniędzy na chore dzieci ramię w ramię z akcją, która chore dzieci chce zabijać”.
16.33K

TVP atakuje WOŚP: “Akcja zbierania pieniędzy na chore dzieci ramię w ramię z akcją, która chore dzieci chce zabijać”.

TVP atakuje WOŚP: “Akcja zbierania pieniędzy na chore dzieci ramię w ramię z akcją, która chore dzieci chce zabijać”.

– “Akcja zbierania pieniędzy na chore dzieci w tym roku ramię w ramię z akcją, która chore dzieci chce zabijać” – tak reporter “Wiadomości”. Sama prawda, co?

O samej zbiórce prowadzonej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy prezenter “Wiadomości” Michał Adamczyk mówił przez 20 sekund. Odczytał krótką informację, w której przekazał, na co w tym roku zbierane są pieniądze oraz ile środków udało się już zebrać.

Następnie serwis zaprezentował pięciominutowy materiał Marcina Tulickiego. Już po zapowiedzi wiadomo było, że dziennikarz TVP nie skupił się na prowadzonej przez WOŚP zbiórce.

– “Festiwal absurdów i hipokryzji. Próby łączenia idei, których nie da się połączyć. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierająca pieniądze na chore dzieci ramię w ramię z tzw. Strajkiem Kobiet, który te chore dzieci w łonie matki chce zabijać na każde żądanie. To tylko jeden z przykładów, a jest ich więcej” – zapowiedział materiał Adamczyk.

Marcin Tulicki poświęcił kilka minut na poparcie, jakiego WOŚP udzieliła Strajkowi Kobiet. – “Akcja zbierania pieniędzy na chore dzieci w tym roku ramię w ramię z akcją, która chore dzieci chce zabijać” – powiedział reporter.

Przed rozpoczęciem 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak poparł Strajk Kobiet, który wznowił protesty po opublikowaniu przez Trybunał Konstytucyjny uzasadnienia do wyroku dotyczącego aborcji.

– “Strajk Kobiet w sobotę i w niedzielę gra z Orkiestrą” – powiedział w piątek na konferencji prasowej szef WOŚP. A TVP postanowiło to wykorzystać.

Telewizja Polska od kilku lat stara się wycinać informacje o WOŚP w swoich materiałach. W Onecie opisywaliśmy sytuację, gdy toruński poseł PO Arkadiusz Myrcha doczekał się po pół roku pierwszych merytorycznych wyjaśnień telewizji publicznej na temat wymazania z jego kurtki logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie jest to zresztą, jedyna taka historia. TVP od dłuższego czasu pokazuje co sądzi o WOŚP.

Źródło: onet

 

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
63 dni
do końca oferty!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
27

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz