Home Kategorie Ludzie Kuracjuszki “Sanatorium Miłości” pokłóciły się o faceta. Było gorąco. Nie rozmawiają ze sobą!

Kuracjuszki “Sanatorium Miłości” pokłóciły się o faceta. Było gorąco. Nie rozmawiają ze sobą!

Kuracjuszki “Sanatorium Miłości” pokłóciły się o faceta. Było gorąco. Nie rozmawiają ze sobą!

Kolejny odcinek „Sanatorium miłości 3” za nami. Jak co tydzień byliśmy świadkami wzruszeń, uśmiechów, ale także konfliktu, a poszło oczywiście jak zawsze, o faceta.

Anna i Janina pomimo tego, że w uzdrowisku mieszkają w jednym pokoju, przestały ze sobą rozmawiać. Kobiety poróżnił Zbyszek, który jest całkowicie nieświadomy tego, jak bardzo namieszał.

Anna i Janina w uzdrowisku w Polanicy-Zdrój są współlokatorkami. Na początku wszystko wskazywało na to, że udało im się znaleźć wspólny język i podczas pobytu w sanatorium spędzą miło czas. Pech chciał, że obu panom w oko wpadł jeden mężczyzna.

– “Mamy ten sam typ” – powiedziała Janina podczas jazdy kamperem.

– “Oj, tylko się nie pobijcie” – skwitowała Halina.

W 5. odcinku „Sanatorium miłości” jednym z zadań, jakie Marta Manowska postawiła przed paniami, był wybór idealnej randki, na podstawie anonimowych listów napisanych przez mężczyzn. Podczas tego zadania na jaw wyszedł konflikt pomiędzy Anną a Janiną. Okazało się, że obu paniom podoba się Zbyszek. Anna poczuła się urażona ponieważ w 3. odcinku spędziła z mężczyzną bardzo miłą randkę, podczas której Zbyszek zaproponował jej, aby spróbowali zbudować wspólnie relację.

W pewnym momencie Janina zarzuciła swojej koleżance z pokoju, że zbytnio osacza Zbyszka i nie pozwala innym kobietom się do niego zbliżyć. Anna ze łzami w oczach wyjaśniła, że zamierza odpuścić sobie staranie się o względy Zbyszka.

– “Pasuje ze wszystkiego, ja chcę spokojnie żyć” – wyznała z żalem. Nie ukrywała też, że ma żal do Zbyszka o to, że nawet nie zainteresował się tym, dlaczego nagle się wycofała i przestała się do niego odzywać.

Konflikt pomiędzy Anną, a Janiną jest na tyle poważny, że panie przestały się do siebie odzywać. Chociaż mieszkają w jednym pokoju, mijają się i wymieniają ze sobą jedynie grzecznościowe zwroty.

– “Zawsze wolałam starszych mężczyzn – to najgłupsze, co kobieta może zrobić. O małżeństwie staram się zapomnieć. Żyłam ciągle dla kogoś. Nie pozwolę na to, żeby ktoś mnie nie szanował” – powiedziała Anna.

Konflikt pomiędzy paniami żywo komentują internauci w mediach społecznościowych. Nie ukrywają, że w tej całej sytuacji najbardziej zawinił Zbigniew, który za wcześnie zdecydował się na poważne deklaracje. Fani „Sanatorium miłości” uważają, że kobiety nie powinny się kłócić o mężczyznę.

– “Dziewczyny nie powinny się kłócić, to nie one zawiniły. Wszystkiemu winne są deklaracje Zbyszka, które Ania potraktowała bardzo poważnie, a za to nie można jej winić. Niemniej konflikt z Janiną uważam za zupełnie niepotrzebny. Swoją drogą Zbyszek to niezły gracz” – czytamy w komentarzach na profilu programu w mediach społecznościowych.

Źródło: fakt

 

Dieta Standard, Vege, Sport
Dieta Standard, Vege, Sport
203,00 zł
270,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta Standard lub Vege z dostawą od 107 zł i więcej opcji z firmą Smakofit Catering Dietetyczny (do -34%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz