Home Kategorie Poruszające Tragedia w Niemczech. Brutalne zabójstwo 27-letniej Polki i jej 6-letniego syna. Mieli liczne rany kłute.

Tragedia w Niemczech. Brutalne zabójstwo 27-letniej Polki i jej 6-letniego syna. Mieli liczne rany kłute.

Horror w Cloppenburg w Dolnej Saksonii. 27-letnia Polka – Anna T. i jej 6-letni syn Alex zginęli od ciosów nożem. Na miejscu zdarzenia zatrzymany został 30-letni mężczyzna. Podejrzany sam wezwał pomoc. Śledczy ustalają, co się stało.

Do makabrycznego wydarzenia doszło w sobotę 30 stycznia w mieście Cloppenburg. Około 16:30 do jednego z bloków wezwano służby ratunkowe. Na miejscu odnaleziono ciała kobiety i dziecka: 27-letniej Anny i jej synka. Oboje mieli rany kłute.

Na miejscu zatrzymano 30-letniego Viktora T., który według doniesień mediów sam wezwał służby, a następnie oddał się w ręce policjantów. Podejrzany to mąż Polki i ojciec Alexa. Na wniosek prokuratora mężczyzna trafił na obserwację psychiatryczną. Jak dotąd nie są znane motywy zbrodni. Według informacji policji, mężczyzna nie powiedział, dlaczego zabił żonę i dziecko.

Zmarłą Annę i jej synka pożegnali przyjaciele i nauczyciele z Zespołu Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu (woj. kujawsko-pomorskie), którego była absolwentką.

– “Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość W tragicznych okolicznościach zginęła, wraz ze swoim synkiem, absolwentka naszej szkoły – klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Jeszcze w to nie wierzymy… Jeszcze mamy nadzieję na kolejne spotkanie, na następną rozmowę… Aniu… W naszych sercach i pamięci zawsze zostaniesz jako uśmiechnięta,cicha i życzliwa dziewczyna, dobra koleżanka… Rodzinie i Bliskim Ani i jej Synka Alexa składamy najszczersze wyrazy współczucia” – napisali przedstawiciele placówki.

Tragedia wstrząsnęła okolicznymi mieszkańcami. Pod blokiem, gdzie mieszkała Anna z mężem i synem, znajomi zapalili znicze.

Źródło: bild.de

Lot widokowy szybowcem
Lot widokowy szybowcem
149,99 zł
342 dni
do końca oferty!
Lot widokowy szybowcem za wyciągarką za 149,99 zł z Aeroklubem Rybnickiego Okręgu Węglowego w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz