Home Kategorie Ludzie Lech Wałęsa przyjął szczepionkę na COVID. Wszystko relacjonował na Facebooku.

Lech Wałęsa przyjął szczepionkę na COVID. Wszystko relacjonował na Facebooku.

Lech Wałęsa zaszczepiony przeciw COVID-19. Były prezydent relacjonował wizytę w gdańskiej przychodni na swoim profilu na Facebooku.

77-letni Wałęsa tuż po szczepieniu podzielił się krótkim komentarzem z internautami. „Gratulacje”, „życzymy zdrowia” – napisali fani byłego prezydenta.

Lech Wałęsa zaszczepiony przeciw COVID-19. Były polityk jest po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki na koronawirus. Były prezydent odwiedził Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Jaskółka” w Gdańsku. To tam został zaszczepiony.

Prezydent Wałęsa na bieżąco relacjonował przebieg wizyty. Na jego facebookowym profilu można było zobaczyć jak zbierany jest od niego wywiad zdrowotny oraz jak do podania szczepionki przygotowuje się zespół medyczny.

– “Dziękuję, udało się” – napisał tuż po przyjęciu szczepionki przeciwko COVID-19 Lech Wałęsa. Wpis opatrzył pamiątkowym zdjęciem wraz z pracownikami przychodni.

Lech Wałęsa ma 77 lat, co pozwoliło mu zakwalifikować się do szczepienia w „1” grupie. Według oficjalnych danych rządu już 200 tys. osób w Polsce przyjęło obie dawki szczepionki. Po pierwszym szczepieniu, według oficjalnie podanych danych, jest 800 000 osób.

Źródło: fakt

Fotokubek ze zdjęciem
Fotokubek ze zdjęciem
15,90 zł
34 dni
do końca oferty!
Od 15,90zł: Fotokubek z Twoim zdjęciem, latte lub magiczny kubek zmieniajacy kolor na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz