Home Kategorie Jedzenie Magda Gessler podała ofertę na tłusty czwartek. Ceny zwalają z nóg.

Magda Gessler podała ofertę na tłusty czwartek. Ceny zwalają z nóg.

Magda Gessler podała ofertę na tłusty czwartek. Ceny zwalają z nóg.

Restauracja „U Fukiera” jest najbardziej znanym lokalem, którego właścicielką jest Magda Gessler. Na Facebooku restauracja zachęca klientów do składania zamówień na tłusty czwartek.

Z okazji zbliżającego się święta, klienci mogą korzystać ze specjalnej oferty Delikatesów u Fukiera. Wszystkie słodkości prezentują się zachęcająco, ale ceny mogą zniechęcić niejednego amatora słodkości.

Jak czytamy na stronie delikatesów, cena za jednego pączka wynosi 8 zł za sztukę. Do wyboru mamy dwa rodzaje konfitury: malinową i wiśniową. Jak niejednokrotnie zaznaczała Gessler, ceny jej wyrobów łączą się z najwyższą jakością. Zakupienie pączków dla 5-osobowej rodziny to wydatek już 40 zł, a każdy zje tylko jednego.

Równie dużo zapłacimy za faworki z cukrem pudrem. Opakowanie 200 gramów kosztuje 30 zł. Nieciężko więc policzyć, że za kilogram zapłacimy 150 zł.

Jeśli na tłusty czwartek mamy ochotę nieco zaszaleć, możemy skusić się na ciasto. Jabłecznik z dodatkiem cynamonu kosztuje 120 zł za blaszkę 1,2 kg. Sernik polany czekoladą to wydatek rzędu 65 zł za 1,2 kg. Królową deserów jest okazała beza, którą kupimy za 190 zł za 1,1 kg.

Źródło: Facebook

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
63 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
23
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz