Home Kategorie Życie Czy można przeżyć za 50 złotych tygodniowo? Jeżeli stołujesz się w sejmowej restauracji to tak

Czy można przeżyć za 50 złotych tygodniowo? Jeżeli stołujesz się w sejmowej restauracji to tak

Czy można przeżyć za 50 złotych tygodniowo? Jeżeli stołujesz się w sejmowej restauracji to tak

Parówki lub jajecznica za 4 złote, twarożek za 3. Cały bufet – z jedzeniem do woli – 10 złotych. A to tylko śniadanie! Gdzie takie rarytasy za tak niskie ceny?

Tak bajecznie niskich cen nie uświadczy się w żadnym innym lokalu … poza restauracją sejmową. Jeden z internautów wkleił zdjęcie menu sejmowej kafeterii. I udowodnił, że w Polsce wcale nie jest drogo. Jeśli jest się posłem.

– “Tak oto stołują się za nasze i wydaje im się później że wszystko jest taaaaakie tanie. 10 zeta i wpierd*** do oporu. Normalna rynkowa cena za śniadanie typu bufet otwarty to około 30-35 zł, w Sejmie mają to za 10 zł czyli 1/3 ceny. Resztę dopłacają im podatnicy, czyli my wszyscy” – pisze na jednej z facebookowych grup Pan Adam.

To nie koniec zainteresowania sejmową kantyną. Jeden z dziennikarzy zapytuje na Twitterze czy, zgodnie z obostrzeniami, jest zamknięta – tak jak inne restauracje.

O sprawę zapytaliśmy w Kancelarii Sejmu. Wyjaśniono nam, że restauracja działa, ale podobnie jak inne obiekty gastronomiczne – serwuje dania na wynos. Czy aby na pewno? Ciężko powiedzieć.

Źródło: Twitter, Facebook

Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
59,00 zł
199,00 zł
36 dni
do końca oferty!
Kurs online: Zarządzania zespołem z zaświadczeniem MEN za 59 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz