Home Kategorie Film Co dalej ze „Światem według Kiepskich”. Producenci podjęli zaskakującą decyzję.

Co dalej ze „Światem według Kiepskich”. Producenci podjęli zaskakującą decyzję.

Co dalej ze „Światem według Kiepskich”. Producenci podjęli zaskakującą decyzję.

Kilka dni temu Polskę obiegła smutna nowina o śmierci Ryszarda Kotysa. Aktor przez ponad 20 lat wcielał się w rolę Mariana Paździocha w Świecie według Kiepskich. Fani zaczęli się zastanawiać, co dalej z popularnym serialem.

Okazuje się, że producenci nie mają zamiaru kończyć projektu, Jeden z byłych reżyserów, Janusz Sadza, wyraził w social mediach swoje oburzenie.

Śmierć jednego z głównych aktorów Świata według Kiepskich wywołała ogromny żal i smutek w sercach fanów serialu. W październiku ubiegłego roku odszedł od nas Dariusz Gnatowski, czyli serialowy Arnold Boczek, a mimo tego produkcja była kontynuowana.

Świat według Kiepskich od 22 lat gości na naszych ekranach. Przez wielu nazywany jest wręcz kultowym serialem. Niestety przez pandemię produkcja została wstrzymana. Wówczas nikt nie spodziewał się, że ekipa wróci do nagrywania w okrojonym składzie.

Śmierć Ryszarda Kotysa była ogromnym szokiem dla wszystkich. Aktor zmarł w wieku 88 lat po długiej walce z chorobą. Był jednym z głównych aktorów serialu, więc mało kto wyobraża sobie kontynuację bez jego udziału.

Mimo tego, że producenci nie zdecydowali się na zatrudnienie nowych postaci w miejsce Mariana Paździocha i Arnolda Boczka, to uznali, że serial musi zostać kontynuowany. Aktorzy wkrótce wrócą na plan i będą przygotowywać się do kolejnego sezonu.

Jeden z byłych reżyserów serialu Janusz Sadza wyraził na Facebooku oburzenie chęcią kontynuacji serialu i stwierdził, że powinien zostać zakończony z honorem już kilkanaście lat temu.

– „Dodam swoje skromne trzy grosze… DOŚĆ. Ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu. Wówczas nie zbankrutowałby opiniami, że trzepie się kasę, dopóki można i jakkolwiek się da” – napisał Janusz Sadza.

Źródło: facebook.com

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
3 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub masaż relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz