Home Kategorie Życie Skandal! Ksiądz namawia do bicia dzieci kablem za uczestnictwo w protestach.
2.93K

Skandal! Ksiądz namawia do bicia dzieci kablem za uczestnictwo w protestach.

Skandal! Ksiądz namawia do bicia dzieci kablem za uczestnictwo w protestach.

Ksiądz Dariusz Drzewiecki to kontrowersyjna postać. Ma przekonania, które dla części wiernych są nie do przyjęcia. Jak chociażby pogarda dla strajku kobiet.

Ale czym innym jest nie zgadzać się z dziewczynami (które – jak przekonują od tygodni na ulicach – chcą mieć wybór, gdy zarysuje się przed nimi dramatyczna perspektywa noszenia w łonie nieuleczalnie chorego płodu), a czym innym namawiać, by bić protestującą młodzież. Tymczasem ks. Dariusz Drzewiecki mówi, że gdy rodzic widzi zaangażowanie swego dziecka po stronie demonstrantów, powinien wziąć do ręki… kabel! Tak…metody wychowawcze z średniowiecza.

Strajk Kobiet to ruch, który sporo namieszał w polskiej polityce i w życiu społecznym. Demonstracje wybuchły, gdy w październiku Trybunał Konstytucyjny wydał orzeczenie wyznaczające antyaborcyjny kierunek w polskim ustawodawstwie. Sędziowie orzekli, że przepis pozwalający na spędzanie płodu dlatego, że jest on chory, to prawo sprzeczne z Konstytucją. Masy wyszły wówczas na ulice polskich miast. Emocje były tak silne, że do tej pory tli się gniew wśród znacznej części społeczeństwa. Uliczne protesty trwają i nie wiadomo jeszcze, jak na orzeczenie zareaguje konserwatywny ustawodawca.

Sprawę w kontrowersyjny sposób skomentował ksiądz Dariusz Drzewiecki z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeruzalu Skierniewickim (woj. łódzkie). Zamieścił bowiem wpis, który wywołał fale oburzenia.

– “Drodzy Rodzice młodzieży biorącej udział w strajku kobiet i demolujących mienie publiczne. Chcę Wam przypomnieć, że tym kablem możecie przywrócić Waszemu dziecku ustawienia fabryczne” – napisał duchowny na facebookowym profilu profilu “Jeruzal, Jeruzal”.

By zilustrować swoje przekonanie o słuszności stosowania kar cielesnych względem dzieci, ksiądz Drzewiecki dodał grafikę. Pokazał po prostu kabel. Po kilku godzinach nie krył swojego rozczarowania, gdy okazało się, że jego wpis został usunięty z Facebooka.

– “Niestety mój wpis o kablu został usunięty przez Facebook. Musiałem też zablokować komentarze, bo pisało do mnie zbyt dużo dziewczyn… a ja absolutnie nie szukam żony… Głos Skierniewic zapowiedział publikację… A więc dziękuję za darmową reklamę… zapomnijcie też o Drodze Krzyżowej która jest ekspijacją za morderstwa dzieci…” – dodał jeszcze ksiądz Dariusz Drzewiecki.

– “Uff zmasowany atak na mnie… Godzinę blokowałem lewicujących przyjaciół… Nie odebrałem dziesiątki telefonów… Przypisywanie mi chęci bicia dzieci jest fałszem, gdyż dzieci nie chodzą na strajk kobiet. A jeśli nawet to przecież nie demolują mienia. Powtarzam raz jeszcze, to była firma czarnego humoru, za który biorę pełną odpowiedzialność. Ps. Dla mnie obrona życia jest ważniejsza od Kapłaństwa. To prawda. Dla walki z aborcją czyli morderstwem poświęcam swój spokój, bo za pszeniczne ziarno prawdy trzeba płacić” – uroczy kapłan, prawda? Przekazujący takie treści wiernym.

Źródło: radiozet.pl

Rzęsy: lifting, botoks i więcej
Rzęsy: lifting, botoks i więcej
49,00 zł
154 dni
do końca oferty!
Lifting i laminacja rzęs (49 zł) z botoksem (59 zł) i farbowaniem (69 zł) w salonie Stacja Uroda Agnieszka Bućkowska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz