Home Kategorie Poruszające Ksiądz udawał terapeutę seksualnego. Zmuszał chłopców do masturbacji na plebanii.

Ksiądz udawał terapeutę seksualnego. Zmuszał chłopców do masturbacji na plebanii.

Ksiądz udawał terapeutę seksualnego. Zmuszał chłopców do masturbacji na plebanii.

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie księdza z Bydgoszczy. Jest on oskarżony o zmuszenia chłopców do czynności seksualnych. Duchowny podawał się za terapeutę seksualnego. Wszystko trwało aż pięć lat.

Do tej pory ustalono, że w okresie od czerwca 2015 do marca 2020 ksiądz Rafał K. na terenie parafii pw. św. Polskich Braci Męczenników doprowadził podstępem do poddania się innej czynności seksualnej wielu chłopców. Szukali oni u niego pomocy, a ksiądz podawał się za terapeutę seksualnego.

Wszystko to miało miejsce na plebanii, gdzie mieszkał duchowny. Rafał K. potrafił wzbudzić zaufanie chłopców, rozmawiając i żartując z nimi. Zapewniał też o swoim profesjonalizmie. Twierdził, że posiada stosowne uprawnienia do leczenia zaburzeń seksualnych. Później zapraszał na „badanie” do siebie.

Wyborcza dotarła do szokujących zeznań ofiar księdza. Chłopcy wyznali do czego zmuszał ich duchowny w swoim „gabinecie terapeutycznym”.

– „Kazał rozebrać się do naga i położyć. Później wszędzie dotykał. Zakrywał mi oczy i kazał się masturbować. Tłumaczył, że musi zmierzyć członek we wzwodzie i potem w stanie spoczynku. Miał do tego krawiecką miarę” – opowiedział jeden z nich.

Z innych zeznań wynika, że ksiądz dotykał jąder, ale i penetrował odbyt. Tłumaczył, że wykonuje badania prostaty. Wszystko to miało się wiązać z ustaleniem, czy przebieg orgazmu jest prawidłowy.

Rafał K. nie służy już od jakiegoś czasu w żadnej parafii. Został odsunięty od pełnienia funkcji proboszcza. Później postawiono mu zarzuty związane ze zmuszaniem do innych czynności seksualnych. Sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu 8 lat więzienia.

Źródło: wyborcza.pl

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz