Home Wideo Prezenterka TVP zwolniona za wystąpienie na antenie… z serduszkiem WOŚP.

Prezenterka TVP zwolniona za wystąpienie na antenie… z serduszkiem WOŚP.

Prezenterka TVP zwolniona za wystąpienie na antenie… z serduszkiem WOŚP.

Patrycja Kasperczak prezentowała pogodę na antenie poznańskiej TVP przez 20 lat. “Gazeta Wyborcza” poinformowała dziś, że została zwolniona z powodu pojawienia się na antenie z serduszkiem WOŚP.

Kłopoty mogą mieć także reporter Marcin Wróblewski oraz wydawczyni Barbara Kożeniewska, ponieważ w relacji z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy “zabrakło” informacji o wsparciu przez Owsiaka Strajku Kobiet.

“Dyrektor poznańskiej TVP Agata Ławniczak po programie “wpadła w szał” – opisuje Piotr Żytnicki na łamach “Gazety Wyborczej”, powołując się na wypowiedzi anonimowych pracowników stacji. Dzień później pracownicę zwolniono, choć pogodę zapowiadała od 20 lat.

Ławniczak miała powiedzieć, że występując z serduszkiem WOŚP, prezenterka promowała konkurencyjną telewizję TVN. Argumentem był fakt, że to właśnie TVN od kilku lat jest medialnym patronem WOŚP. No cóż, ciekawa logika czyż nie?

Pracownicy TVP, z którymi rozmawiała “Wyborcza” nie dowierzają w decyzję dyrekcji. W placówce poznańskiej TVP ruszyła petycja z prośbą o przywrócenie prezenterki do pracy. Dyrektor pozostaje jednak nieugięta. Czyli według TVP, nie można wspierać akcji, którym celem jest pomóc dzieciom. Ciekawe, prawda?

Źródło: Twitter

Karnety na zajęcia jogi
Karnety na zajęcia jogi
59,99 zł
105,00 zł
63 dni
do końca oferty!
Karnety na zajęcia jogi od 59,99 zł w salonie Stan Harmonii w Bydgoszczy (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz