Home Kategorie Ludzie To niesamowite jak żona Zenka Martyniuka wyglądała w młodości. Była przepiękną kobietą
27.71K

To niesamowite jak żona Zenka Martyniuka wyglądała w młodości. Była przepiękną kobietą

To niesamowite jak żona Zenka Martyniuka wyglądała w młodości. Była przepiękną kobietą

Zenek Martyniuk od ponad dwóch dekad cieszy się ogromną sławą na scenie muzycznej. Jego hity disco polo zna zdecydowana większość Polaków.

Mało kto jednak wie, że w jednym ze starych teledysków zespołu Akcent wystąpił nikt inny, tylko jego własna żona. Danuta Martyniuk w ostatnich miesiącach stała się bardzo popularna. Okazuje się, że w młodości miała przyjemność wystąpić w teledysku swojego męża. Trzeba przyznać, że Zenek Martyniuk ma się czym pochwalić. Pani Danuta już wtedy wyglądała przepięknie.

Danuta Martyniuk coraz częściej przyciąga wzrok publiki. Żona piosenkarza disco polo rzadko udzielała się w mediach. Jednak w ostatnich miesiącach fani mogli znacznie częściej podziwiać jej nazwisko w nagłówkach portali internetowych. Głównie za sprawą filmu opowiadającym o karierze i życiu prywatnym jej męża pt. Zenek.

Niestety o pani Danucie pisano także w innym kontekście. Sprawa miała związek z jej synem Danielem, który przez długi czas był jedną z najczęściej opisywanych postaci w polskich mediach. Powodem medialnego szumu związanego z młodym Martyniukiem był jego głośny rozwód z Eweliną Golczyńską. W trakcie sprawy rozwodowej mama Daniela stawała w jego obronie, przedstawiając bardzo kontrowersyjne argumenty.

Danuta Martyniuk nie przebierała w słowach i publicznie atakowała byłą synową. Dopiero po czasie postanowiła wywiesić białą flagę i ogłosić rozejm, przy okazji przepraszając Ewelinę i jej rodzinę za wypowiedziane słowa.

Zenek Martyniuk oficjalnie może powiedzieć, że ma wielkie szczęście w miłości. Mało kto wiedział, że Danuta Martyniuk była obok Zenka główną postacią w teledysku jednej z najpopularniejszych piosenek zespołu Akcent z dawnych lat pt. Gwiazda. Na chwilę obecną teledysk na platformie YouTube doczekał ponad 1,7 miliona wyświetleń.

Okazuje się, że wersy kierowane w piosence są do konkretnej osoby, którą jest kobieta z teledysku, i jak się okazuje małżonka Zenka. Klip został zrealizowany w 2001 roku.  Wtedy miała ona 31 lat i trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę zjawiskowo. Jej wygląd robi ogromne wrażenie.

Źródło: Youtube

 

 

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
66 dni
do końca oferty!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz