Home Kategorie Ludzie Dramat Bohdana Łazuki. Aktor jest w tragicznej sytuacji.
16.53K

Dramat Bohdana Łazuki. Aktor jest w tragicznej sytuacji.

Dramat Bohdana Łazuki. Aktor jest w tragicznej sytuacji.

Bohdan Łazuka w zeszłym roku skończył 82 lata, ale pomimo wieku nadal pozostaje aktywny zawodowo i ani myśli o emeryturze. Niestety, przez pandemię koronawirusa stał się bezrobotny, a jego oszczędności topnieją.

Aktor nie ukrywa, że jego obecny stan konta jest dramatyczny. Łazuka tak, jak wielu kolegów z branży cierpi ostatnio na brak pracy, a co za tym idzie, brak środków do życia. Dodatkowo, ze swojej niewielkiej emerytury aktor wspomaga swoją córkę.

Super Express ujawnił prawdę o sytuacji w jakiej znalazł się Bohdan Łazuka. W rozmowie z dziennikarzami 82-latek wyznał, że przez pandemię stał się niemal z dnia na dzień bezrobotny. Podkreślił, że to nie tylko jego problem.

Łazuka przyznał, że chociaż czekały na niego ciekawe propozycje zawodowe, ich realizacja została zawieszona z powodu ograniczeń związanych z pandemią. Aktor nie tylko stracił okazję na wspaniałe występy, ale przede wszystkim na pieniądze.

– „Jak na te czasy miałem bardzo fajne propozycje, ale się nie odbyły. Miałem mieć fajną trasę na Wybrzeżu i w trzy dni pięć występów, co na te czasy jest dużo. Z moim Czesiem Majewskim już żeśmy się cieszyli, ręce żeśmy zacierali, ale sytuacja jest, jaka jest. Ekonomicznie jest marnie” – mówił gwiazdor w rozmowie z „Super Expressem”.

– „Ja to tylko z resztek zasobów egzystuję” – dodał.

Emerytura gwiazdora wynosi ok. 2 tys. zł. Do tego otrzymuje drobne wpłaty z tantiem. W ostatnim czasie wspomagał się oszczędnościami. Jednak pieniędzy zaczyna brakować. To ciężka sytuacja, bo aktor wspiera finansowo również swoją córkę, która przez pandemię musiała zamknąć swój biznes w USA.

– „Olga zostawiła mnie pięć lat temu i wyjechała z wnukiem na Florydę. Razem z koleżanką prowadzą tam fitness club, ale teraz jest zamknięty. I teraz ja jakieś grosze, które zarobię z jakichś powtórek czy z czegoś, wysyłam jej jak dobry tatuś. Kiedyś z Ameryki do nas wysyłano, a teraz jest odwrotnie” – podśmiewa się Łazuka.

Niestety, bezczynność ma nie tylko ekonomiczne konsekwencje. Jak wyznał 82-letni aktor, bezrobocie wpływa również na jego zdrowie. Aktor zaczął intensywniej odczuwać dolegliwości zdrowotne, co zmusiło go do wizyty u lekarza.

– „Teraz w kierunku lekarzy się oglądam, bo z tego nieróbstwa i wałkoństwa to zaczęło mi wszystko doskwierać. Dzisiaj byłem u doktora, ale dowiedziałem się, że wszystko w porządku” – wyznał gwiazdor.

Źródło: se.pl

eKurs: Szybkie czytanie
eKurs: Szybkie czytanie
11,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: Szybkie czytanie i efektywna nauka za 11,99 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
25
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz