Home Kategorie Ludzie Niepokojące doniesienia o Małgorzacie Kożuchowskiej. Jest źle.
23.89K

Niepokojące doniesienia o Małgorzacie Kożuchowskiej. Jest źle.

Niepokojące doniesienia o Małgorzacie Kożuchowskiej. Jest źle.

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska zaczęła znikać z ekranu. Wiele wskazuje na to, że rozchwytywana niegdyś aktorka znajduje się w nieciekawej zawodowej sytuacji.

W ostatnim czasie Małgorzata Kożuchowska nieco rzadziej gościła na ekranach telewizorów w polskich domach. Po zakończeniu emisji popularnego formatu “Rodzinka.pl” aktorka nie otrzymała propozycji udziału w kolejnych projektach, przez co znów wzbudziła niemałe medialne zainteresowanie. To pierwszy raz od dawna, gdy podobne doniesienia na temat Małgorzaty Kożuchowskiej trafiły do sieci – wcześniej aktorka wprost nie mogła wygrzebać się z ogromu pracy.

To, jak jeszcze do niedawna zapracowana była Małgorzata Kożuchowska widać na pierwszy rzut oka na filmografii aktorki. Małgorzata Kożuchowska prężnie rozwijała karierę, występując w takich serialach jak: “Prawo Agaty”, “Druga szansa” czy “Motyw”. Na pokaźnej liście nie brakuje również pełnometrażowych tytułów (w tym produkcja “Proceder” czy “Bad Boy”).

– “Jestem zobligowana kontraktami. Ekipa ‘Rodzinki.pl’ i tak pauzowała jeden sezon przez moją zagrożoną ciążę. I wszyscy przebierali nogami, czekając na to, kiedy wrócę. Rozumiała to. Ludzie mają domy, rodziny, kredyty. Dziecko płakało, a grać musiałam” – mówiła wówczas gwiazda “Rodzinki.pl”.

Pandemia COVID-19, która dotarła do Polski w marcu 2020, wstrząsnęła branżą rozrywkową, a tym samym życiem Małgorzaty Kożuchowskiej. Podobnie jak wielu innych aktorów, Małgorzata Kożuchowska znalazła się w trudnej sytuacji. Widownie teatrów od dawna pozostają puste, a producenci nie kwapią się tak chętnie do produkcji nowych formatów.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła wykorzystać czas zawodowego zastoju na odrobinę odpoczynku za granicą. Jak przyznała na swoim instagramowym profilu, tęsknota za ciepłem i słońcem okazała się na tyle silna, że celebrytka wyruszyła w poszukiwaniu odrobiny pociechy do bardziej przyjaznego klimatycznie zakątka globu. Niestety w końcu musiała powrócić do kraju i okazuje się, że obena sytuacja pandemiczna, nie daje jej szans na rozwój i dbanie o karierę.

 

 

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz