Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski szczerze o chorobie alkoholowej. Powiedział ile pił dziennie przez 22 lata…
8.28K

Michał Wiśniewski szczerze o chorobie alkoholowej. Powiedział ile pił dziennie przez 22 lata…

Michał Wiśniewski szczerze o chorobie alkoholowej. Powiedział ile pił dziennie przez 22 lata…

Michał Wiśniewski zdecydował się opowiedzieć o czymś o czym mówi niezwykle rzadko. Mianowicie o swojej chorobie alkoholowej.

– “Zaczęły mi się trząść ręce, nie byłem w stanie osłodzić herbaty, żona mi to robiła. Nie byłem w stanie zjeść zupy, zamawiałem barszczyk, bo można było wziąć go w obie ręce, bo nie mogłem sam jedną ręką utrzymać łyżki” – tak Michał Wiśniewski mówił reporterce Polsat News o swoim uzależnieniu od alkoholu.

– “Została mamą na cały etat i tym się cieszy. Zajmuje się z oddaniem synkiem i prowadzi dom, pracuje zaś dorywczo, charytatywnie czy w związku z kampaniami reklamowymi” – donosi informator tygodnika.

Michał Wiśniewski zdecydował się opowiedzieć o swojej walce z nałogiem w programie “Raport”. Jego szczere wyznanie ma być ostrzeżeniem, że granicę bardzo łatwo przekroczyć. Walka z chorobą trwa całe życie.

– “Przez 22 lata piłem 0,7 dziennie, nie piłem tylko przed lotami no i w trakcie, naprawdę piłem bardzo, bardzo dużo” – mówił wokalista.

Wiśniewski wyznał, że sześć lat temu postanowił się “zaszyć”, aby skończyć z piciem.

– “Ja się zaszywam, wszywam sobie disufarin. To tabletki pod mięsień pośladkowy, mój tyłek wygląda jak u wikinga, jak po bitwie, ja co pół roku robię to, mogę potem odreagować i nie oszukuję siebie” – opowiedział.

Wydaje się jednak, że ciemne chmury związane z alkoholizmem zniknęły z życia Michała Wiśniewskiego. Teraz cieszy się z tego, że po raz piąty został ojcem. Pod koniec stycznia na świecie pojawił się jego syn Falco Amadeus.

Źródło: fakt

Masaż kręgosłupa i bańką chińską
Masaż kręgosłupa i bańką chińską
29,99 zł
50,00 zł
63 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa lub bańką chińską za 29,99 zł w Gabinecie Masażu Sławomira Grabskiego w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz