Home Kategorie Ludzie Magda Gessler wzięła potajemnie ślub? Na Facebooku pojawił się wymowny wpis.
5.73K

Magda Gessler wzięła potajemnie ślub? Na Facebooku pojawił się wymowny wpis.

Magda Gessler wzięła potajemnie ślub? Na Facebooku pojawił się wymowny wpis.

Magda Gessler od wielu lat jest w związku z lekarzem medycyny rodzinnej i estetycznej, Waldemarem Kozerawskim. Na profilu restauratorki opublikował on poruszające wyznanie miłości, w którym zdradził, że są po ślubie.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są razem ponad 13 lat. Nie jest dla nich problemem, że chirurg na co dzień mieszka w Toronto. Losy pary to świetny materiał na scenariusz telenoweli, a w mediach co jakiś czas pojawiają się nowe doniesienia o rzekomym ślubie.

W 2012 wiele portali donosiło, że Gessler odwołała ślub. Trzy lata później restauratorka podsycała plotki, że pobrali się w Las Vegas.

W 2016 w rozmowie z Faktem znajomy Magdy Gessler powiedział:

– „Waldemar uważa, że Magda jest cudem świata i najbardziej wyjątkową kobietą na ziemi. Choć nie jest już młodzieniaszkiem, jest zakochany w niej jak szczeniak. W tym roku poczuł się tak sielsko w jej towarzystwie, że wrócił do tematu ślubu (…) Magda od lat nazywa Waldka swoim mężem, a na organizowanie uroczystości z wielką pompą nie ma czasu.”

W 2017 na swoim Facebooku Gessler wyznała, że para jest małżeństwem… od 13 lat, a wesele miało miejsce w Krakowie. Celebrytka skasowała jednak później ten wpis, a plotki nigdy nie potwierdzono.

Kilka tygodni temu Magda chwaliła się w social mediach obrączką, którą otrzymała od Waldemara.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Teraz na Facebooku pojawiło się poruszające wyznanie miłości autorstwa Waldemara Kozerawskiego. Zaczął on wpis bardzo wymownie:

– „Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć, czy postów oddzielając życie prywatne od świata medialnego. Social mediów… Dzisiaj postanowiłem to zmienić.”

Później zaczął zachwalać złote serce swojej wybranki:

– „Chciałbym powiedzieć o mojej żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem, jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. A wbrew temu co ludzie myślą, bardzo nieśmiała i niepewna na zewnątrz… Zawsze skłonna do pomocy każdemu z kim zetknie ją los. To nie tylko pomoc w “Kuchennych rewolucjach”, ale to ogromna empatia dla ludzi zwierząt i sytuacji, w jakich się znajduje.”

W poście podkreślił, że Gessler robi wszystko, aby pomagać innym i dodał:

– „Kocham ją bardzo, bo jest wyjątkową i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham cię Magda za to, jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj.”

Redakcja Faktu skontaktowała się z Magdą Gessler i zapytała ją o komentarz. Celebrytka powiedziała:

– „Nasza miłość z Waldemarem to coś co nas każdego dnia uskrzydla. Dodaje motywacji, siły. Razem jesteśmy niezniszczalni. Czuję miłość Waldka każdego dnia, mimo dzielącej nas odległości. To typ mężczyzny, który zaskakuje, uwodzi, daje poczucie bezpieczeństwa. Okazuje czułość i wsparcie. Czuję się jego żoną, a on moim mężem. I to trwa. Czy jest coś bardziej prawdziwego niż to, że dwoje ludzi składa sobie taką obietnice miłości tylko między sobą. Z własnej woli, chęci. Nasz związek jest wyjątkowy z wielu powodów i to jest piękne!”

Sądzicie, że Magda wyszła potajemnie za mąż?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Źródło: facebook, instagram, fakt

Polmed: markery nowotworowe - ponad 200 lokalizacji
Polmed: markery nowotworowe - ponad 200 lokalizacji
99,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Pakiet badań markerów nowotworowych od 99,99 zł - 200+ lokalizacji w ponad 110 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz