Home Kategorie Ludzie Ojciec Rydzyk szokująco o skutkach obostrzeń: orgie satanistyczne
3.75K

Ojciec Rydzyk szokująco o skutkach obostrzeń: orgie satanistyczne

Ojciec Rydzyk szokująco o skutkach obostrzeń: orgie satanistyczne

Ojciec Tadeusz Rydzyk w czwartkowych (4 lutego) „Rozmowach niedokończonych” w Radiu Maryja sugerował, że przez obowiązujące limity wiernych, którzy mogą uczestniczyć w mszach, Szatan zdobywa władze.

Jak podaje Onet, na początku audycji Tadeusz Rydzyk przeczytał artykuł z „Naszego Dziennika” pt. „Kościół bez Eucharystii umiera”. Znalazły się w nim sugestie, dotyczące pandemicznych obostrzeń. Zdaniem autora ograniczenia w liczbie wiernych mogących uczestniczyć w mszach, to dzieło szatana. Młodzi ludzie nie chodząc na msze są leniwi.

Ojca Rydzyk uważa, że ateiści „zrobią wszystko, by wyrwać ludzi z Kościoła”.

– “Proszę zobaczyć, jak Szatan rozlewa tę działalność. Przecież to, co jest na ulicach, ta wulgarność, to są orgie satanistyczne. To Szatan. Dlatego tak ważne, żeby ci ludzie się modlili. Modlitwa, eucharystia – to zatrzymuje Szatana, on tego się boi” –  mówił na antenie rozgłośni.

Rydzyk apelował, by modlitwy przez internet „zostawić tym, którzy chodzić nie mogą”, a wiernym jeśli nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w mszach w niedzielę, by modlili się w świątyniach w inne dni tygodnia.

Źródło: onet

Kuś rzęsami przedłużonymi 1:1
Kuś rzęsami przedłużonymi 1:1
74,99 zł
160,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 (74,99 zł) z uzupełnianiem (99,99 zł) w Salonie Gracja

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz