Home Kategorie Poruszające Wbiła ukochanemu nóż prosto w serce. Aleksandra wpadła w szał, bo Mateusz był zazdrosny o striptiz.

Wbiła ukochanemu nóż prosto w serce. Aleksandra wpadła w szał, bo Mateusz był zazdrosny o striptiz.

Aleksandra B. i Mateusz W. byli parą kilka miesięcy. Nie sprawdzą już czy byli sobie przeznaczeni. Kobieta jednym ciosem przekreśliła ich wspólną przyszłość.

Kochankowie byli z różnych światów. Ona – matka dwójki dzieci. On po studiach pedagogicznych, bez zobowiązań. Dzieci Aleksandry lubiły Mateusza i ona sama zdawała się być szczęśliwa w związku.

W maju 2018 roku Ola została zaproszona na imprezę. Był tam też Mateusz. W trakcie zabawy kobieta zaproponowała, że zrobi striptiz. Zatańczyła, bardzo ekspresyjnie, bo podarła nawet koszulę jednemu z uczestników imprezy. Po tym Mateusz wyszedł z Aleksandrą do kuchni. Nie podobało mu się zachowanie dziewczyny. Ona z kolei krzyczała, że nie wie, czy naprawdę ją kocha. Kłótnię pary podsłuchał Kamil C. Mężczyzna usłyszał, jak Aleksandra mówi „zabiję cię”. Chwilę później w piersi Mateusza tkwił już nóż.

Aleksandra B. była wtedy bardzo pijana. Miała 3 promile alkoholu we krwi. Stąd też w trakcie procesu zeznała, że nie pamięta momentu ataku. Nie przyznała się również do winy. Sąd pierwszej instancji skazał ją na 8 lat więzienia.

Sędzia uzasadniał łagodną karę tym, że kobieta nie planowała zabójstwa z premedytacją, a działała pod wpływem emocji. Sprawa trafiła jednak potem do sądu apelacyjnego, a ten 22 stycznia tego roku zdecydował o podwyższeniu wyroku do 10 lat więzienia.

Źródło: wyborcza.pl

Depilacja laserowa
Depilacja laserowa
99,99 zł
474,00 zł
99 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa: 6 zabiegów na małą partię ciała za 99,99 zł i więcej w Medical & Beauty Institute – 6 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz