Home Kategorie Ludzie Jarosław Jakimowicz oskarżony o gwałt. Poszkodowana w końcu przerwała milczenie.
6.01K

Jarosław Jakimowicz oskarżony o gwałt. Poszkodowana w końcu przerwała milczenie.

Jarosław Jakimowicz oskarżony o gwałt. Poszkodowana w końcu przerwała milczenie.

Jarosław Jakimowicz został oskarżony o gwałt na uczestniczce Miss Generation 2020. Prezenter jednak zaprzecza. Na antenie TVN po praz pierwszy głos w sprawie zabrała sama modelka.

Modelka nie chciała występować przed kamerami, ale zgodziła się na opublikowanie przez TVN jej wersji wydarzeń.

Okoliczności w jakich oboje mieli znaleźć się w pokoju hotelowym nie są jasne. Po gwałcie Jakimowicz miał straszyć kobietę swoimi znajomościami z mafią.

– „Po wszystkim powiedział, że nie podobało mu się, bo nie byłam wystarczająco dobra w łóżku. Nie spałam całą noc. Wcześnie rano krzyknął, żebym wyszła. Był zły, że nie spałam obok niego. Wyszłam z jego pokoju około szóstej rano. Jestem pewna, że zarejestrował to hotelowy monitoring” – relacjonuje kobieta.

Następnego ranka Jakimowicz zszedł na wspólne śniadanie z uczestniczkami zgrupowania. Poszkodowana kobieta nie pojawiła się na nim. Niedługo później wszyscy się rozeszli, a modelki wsiadły do pociągu.

Reporterka TVN skontaktowała się z Jakimowiczem. Ten jednak nie chce dalej komentować sprawy i ma zamiar walczyć o dobre imię przed sądem.

O Jakimowiczu zrobiło się głośno po wpisie na Facebooku dziennikarza Piotra Krysiaka, który napisał, że „gwiazda publicystyki TVP Info miała zgwałcić uczestniczkę konkursu Miss Generation 2020, który to odbywał się w hotelu we wsi Klimki. Tak utrzymuje kobieta, która uciekła ze zgrupowania i zgłosiła sprawę policji”.

Jak ustalił Onet, Krysiak miał na myśli właśnie Jakimowicza, a domniemana ofiara mieszka w Wielkiej Brytanii. Według dziennikarza, od 8 miesięcy trwa śledztwo w tej sprawie.

– „Przysięgam na zdrowie moich dzieci, że nikogo nie zgwałciłem. Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet” – mówił Jarosław Jakimowicz.

– „Potwierdzam, że śledztwo się toczy. Obecnie jest zawieszone, ponieważ zwróciliśmy się o pomoc prawną do Wielkiej Brytanii. Postępowanie toczy się „w sprawie”, a nie przeciwko komuś” – stwierdziła Agnieszka Kępka, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Wiadomo też, że kobieta została już przesłuchana. Dziennikarze zapytali o to, czy wskazała sprawcę.

– „Nie mogę udzielać tak szczegółowych informacji na temat postępowania” – dodała Agnieszka Kępka.

Jakimowicz oskarża Krysiaka o publiczne zniesławienie. Skierował pozew do sądu. Piotr Krysiak nie chce komentować sprawy. Zapewnia, że jest spokojny.

Źródło: TVN, Onet

Przegląd auta i więcej
Przegląd auta i więcej
29,99 zł
Oferta zakończona!
Przegląd ogólny auta (29,99 zł), geometria kół osi przedniej i więcej (49,99 zł) i inne w PHU DMD Mechanika Pojazdowa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz