Home Kategorie Poruszające Młody chłopak umiera i trzeba się żegnać. To zdjęcie poruszyło już tysiące osób. „Nigdy cię nie zapomnę…”

Młody chłopak umiera i trzeba się żegnać. To zdjęcie poruszyło już tysiące osób. „Nigdy cię nie zapomnę…”

Blake Ward z Wolverhampton w Wielkiej Brytanii miał przed sobą jeszcze całe życie. Niestety doszło do strasznego wypadku, który zmienił wszystko.

Zdjęcie, które do sieci wrzuciła jego dziewczyna, rozprzestrzeniło się w zawrotnym tempie. Stało się tak m.in. dlatego, że sytuacja, którą na nim widać, porusza trudny temat. Mowa o dylemacie rodzin, które muszą podjąć decyzję o odłączeniu respiratora. Na fotografii widzimy na czym polega prawdziwa miłość.

16-letni Blake Ward pływał na desce, gdy nagle znalazł się pod wodą. W momencie, gdy przykryły go fale, szybko stracił przytomność. Karetkę wezwano, gdy ludzie zauważyli, że coś się stało.

Blake trafił do szpitala. Cały czas był nieprzytomny i lekarze nie dawali mu szans na przeżycie.

Lekarze poinformowali rodzinę chłopaka, że jego mózg jest tak uszkodzony, że już nigdy się nie obudzi. Wtedy jego bliscy stanęli przed trudnym wyborem. Postanowili odłączyć go i pozwolić mu odejść.

Po podjęciu tej trudnej decyzji, dziewczyna Blake’a położyła się obok niego na szpitalnym łóżku, przytulając go po raz ostatni.

„Dzisiaj był dla mnie najtrudniejszy dzień w życiu i nigdy go nie zapomnę. Jak niektórzy z Was wiedzą, Blake miał we wtorek straszny wypadek. Cały czas byłam u jego boku. Nie zostawiłam go. Wiecie przecież, że Blake był kochającą i troskliwą osobą i zrobiłby wszystko dla drugiego człowieka. 

Wczoraj powiedziano nam, że Blake nigdy nie wyzdrowieje, i że jego mózg został uszkodzony. Musieliśmy podjąć trudną decyzję o odłączeniu go od aparatury podtrzymującej życie i pozwolić mu odejść.

Blake był dla mnie kimś wyjątkowym, łączyła nas szczególna więź i zawsze tak będzie. Nasza znajomość przechodziła przez wzloty i upadki, które wspólnie przetrwaliśmy. 
Wiem, że Blake nie cierpiał i do końca była przy nim rodzina która, zawsze będzie za nim tęsknić. Będzie też na zawsze i w moim sercu. Nigdy Cię nie zapomnę, Blake. Spoczywaj w pokoju mój miły.  Na zawsze Ty i ja.” – napisała Stephanie Ray na Facebooku.

Colorland - fotoksiążka różne formaty
Colorland - fotoksiążka różne formaty
36,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Od 31 zł: Fotoksiążka A3, A4 i więcej z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz