Home Kategorie Ludzie Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego dotycząca Polski. Pójdziemy w ślady Europy. To duży błąd…

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego dotycząca Polski. Pójdziemy w ślady Europy. To duży błąd…

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego dotycząca Polski. Pójdziemy w ślady Europy. To duży błąd…

Krzysztof Jackowski na YouTube podzielił się kolejną wizją dotyczącą najbliższych tygodni. Nie są to optymistyczne słowa. Niestety dla nas.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzów. Angażuje się w poszukiwania osób zaginionych, a także dzieli się swoimi przeczuciami na temat przyszłości. Jest znany w całym kraju.

Jackowski od jakiegoś czasu komentuje pandemię koronawirusa. Na początku grudnia poruszył temat szczepionek, miesiąc później powiedział, że na świecie wydarzy się coś znacznie gorszego niż COVID-19. Sporo jego wizji wywołuje strach:

– “Nie wiem dlaczego, ale to coś, co może się na świecie wydarzyć, może się wydarzyć szybko, teraz, lub zostanie to odłożone w czasie, ale nie na długo. Miesiąc, dwa, może trzy. Jak gdyby dwa terminy czasu „W”. Widzę taką scenę: widzę telewizor i w nim stacje telewizyjne pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień. I ta rakieta pędzi w jakimś kierunku. O tym będzie mówił cały świat” – mówił Jackowski.

Jasnowidz w czwartkowy wieczór podzielił się kolejnymi przeczuciami, które na YouTube zatytułował: „Wizja luty live 2021”. Podczas transmisji prowadzonej na żywo powiedział, że zakłada, że w najbliższym czasie problem z zarazą zacznie się pogłębiać.

– “Mam odczucie, że do czasu aż stanie się wiosna, stanie się ciepło, problem z zarazą zacznie się pogłębiać. Ona przyjdzie do nas z zewnątrz. Nagle to się wszystko z powrotem zacznie uaktywniać. Rządy nie pozwolą na ustabilizowanie sytuacji, która jest już niestabilna od roku czasu” – mówił

Krzysztof Jackowski dodał, że zapanują radykalne restrykcje, być może z określeniem prawnych obostrzeń. Polska pójdzie w ślady Europy, co będzie dużym błędem. Więcej dowiecie się z filmiku poniżej

Źródło: Youtube

Strzyżenie, kolor, prostowanie
Strzyżenie, kolor, prostowanie
29,99 zł
70,00 zł
64 dni
do końca oferty!
Mycie, strzyżenie i modelowanie za 29,99 zł i więcej opcji w salonie Piękno z Pasją w Bielsku-Białej (do -57%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz