Home Kategorie Ludzie Nie żyje uczestniczka „Nasz Nowy Dom”. Pani Ania przegrała walkę z rakiem. Osierociła córeczkę.

Nie żyje uczestniczka „Nasz Nowy Dom”. Pani Ania przegrała walkę z rakiem. Osierociła córeczkę.

Zmarła uczestniczka programu „Nasz Nowy Dom”. Pani Anna Warsewicz wystąpiła w 117 odcinku, który wyemitowano w maju 2018. O śmierci kobiety poinformowała Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor podzieliła się ze swoimi fanami smutną wiadomością. Poinformowała, że po długiej walce z chorobą zmarła jedna z uczestniczek programu Nasz Nowy Dom. Pani Anna Warsewicz wystąpiła w 117 odcinku programu.

Prowadząca program opublikowała na swoim profilu czarno-białe zdjęcie zrobione na planie. Pod fotografią poinformowała o śmierci bohaterki 117 odcinka.

– „Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością… Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu Nasz Nowy Dom, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie” – napisała Dowbor.

W komentarzach pojawiło się wiele wpisów zasmuconych fanów programu. Ludzie wyrażają swój żal i ubolewają nad losem małej córeczki pani Ani.

Pani Ania ciężko chorowała już w trakcie udziału w programie. 39-letnia wtedy kobieta rozstała się z mężem tyranem. Przeżyła też załamanie nerwowe, w wyniku którego trafiła do szpitala psychiatrycznego, a jej córeczka Sara do domu dziecka. Później pani Ania dowiedziała się, że ma raka piersi, który dał przerzuty do kości. Przeszła chemioterapię, radioterapię i operację.

Dom, w którym mieszkała wraz z córką był w fatalnym stanie. Dach przeciekał, nie było ciepłej wody, pękały ściany, kanalizacja zalewała dom, a wszędzie czuć było wilgoć. Brakowało też centralnego ogrzewania. Sara nie miała miejsca do nauki. Schorowana matka nie miała sił i środków, aby zrobić remont.

Potrzebna była natychmiastowa interwencja ekipy z programu „Nasz nowy dom”. Wcześniej wsparcie i siłę do walki z chorobą Anna Warsewicz otrzymała od piotrkowskiego stowarzyszenia Amazonek, które pomaga kobietom z nowotworem. Dzięki ich pomocy, udało się wyremontować pokój, w którym mieszkała rodzina. Resztę odnowili uczestnicy polsatowskiego show.

Wspólne szczęście mamy i córki w nowym domu nie trwało jednak długo. Pani Ania zmarła niespełna 3 lata po emisji odcinka „Nasz Nowy Dom” z jej udziałem.

Źródło: Instagram

Wybrany tajski masaż
Wybrany tajski masaż
119,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Masaż tajski klasyczny od 109,99 zł i więcej w salonie Thai Maliwan

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz