Home Kategorie Ludzie Pożar hotelu w Solcu-Zdroju. Wśród gości była Krystyna Pawłowicz.
1.46K

Pożar hotelu w Solcu-Zdroju. Wśród gości była Krystyna Pawłowicz.

Pożar hotelu w Solcu-Zdroju. Wśród gości była Krystyna Pawłowicz.

– “W akcji gaszenia pożaru w hotelu w Solcu-Zdroju uczestniczyło pięć jednostek straży pożarnej. Z części rehabilitacyjnej ośrodka wyprowadzono gości” –  a jednym z nich była Krystyna Pawłowicz.

Jak podaje portal “Echo Dnia”, była polityk miała być jedną z wielu osób korzystających z zabiegów leczniczych w luksusowym hotelu Malinowy Zdrój. Placówka od 21 stycznia ogłosiła, że – mimo restrykcji – jest otwarta, oferowała m.in. zabiegi rehabilitacyjne i spa.

– “Po Krystynę Pawłowicz podjechało bmw Służby Ochrony Państwa i sędzia szybko wyjechała z naszego uzdrowiska” – czytamy w “Echu Dnia”.

– “W części pod basenem zapaliła się prawdopodobnie plastikowa lampa, a w konsekwencji rozdzielnia prądu. Ona została szybko zauważona i ugaszona, ale palący się plastik wywołał trochę dymu. Dym z kolei wyleciał w stronę części rehabilitacyjnej. To oddzielna strefa od strefy hotelowej. Poprosiliśmy gości o wyjście ze strefy rehabilitacyjnej. Nie było jednak potrzeby ewakuacji ludzi z części hotelowej” – mówi Onetowi z kolei dyrektor hotelu Paweł Patrzałek, relacjonując przebieg wydarzenia.

– “Przyjechali strażacy, weszliśmy do części hotelowej z miernikami, jednak jak wspomniałem, nie było potrzebny ewakuacji. Ugasiliśmy pożar, oddymiliśmy pomieszczenia” – dodaje. Nikomu nic się nie stało.

Jak wynika z rządowych rozporządzeń dotyczących obostrzeń pandemicznych

– “wszystkie hotele i miejsca oferujące nocleg, powinny pozostać zamknięte aż do 12 lutego. Tymczasem hotel Malinowy Zdrój miał już 21 stycznia ogłosić, że jest otwarty i oferować zabiegi rehabilitacyjne i pakiety “medical spa” – podaje “GW”.

– “Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą, prowadzonego przez wojewodę świętokrzyskiego. Prowadzimy działalność hotelarską, jak również leczniczą” – wyjaśnia dyrektor Malinowego Zdroju.

– “Jesteśmy podmiotem leczniczym, a wszyscy nasi goście to pacjenci, którzy najpierw idą do lekarza, otrzymują skierowanie decydujące o tym, że dany pacjent może być kwalifikowany do pobytu. I dopiero na tej podstawie goście nas odwiedzają” – przekonuje.

Źródło: Twitter

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
14,99 zł
100,00 zł
153 dni
do końca oferty!
14,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na makijaż permanentny oczu i więcej w Eliksir Piękna

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz