Home Kategorie Ludzie Waldemar Goszcz zginął w tragicznym wypadku. Po jego śmierci odkryto coś niezwykle poruszającego.

Waldemar Goszcz zginął w tragicznym wypadku. Po jego śmierci odkryto coś niezwykle poruszającego.

Waldemar Goszcz zginął w tragicznym wypadku. Po jego śmierci odkryto coś niezwykle poruszającego.

Od wypadku, w którym zginął Waldemar Goszcz minęło już ponad 18 lat. Przed tą wielką tragedią kariera aktora i piosenkarza nabierała zawrotnego tempa i stawał się coraz popularniejszy.

W nieszczęśliwym wypadku pod Ostródą, gdzie zginął Waldemar Goszcz brali udział także jego koledzy po fachu: Radosław Pazura oraz Filip Siejka. Po upływie lat śmierć wschodzącej gwiazdy w dalszym ciągu jest szeroko komentowana. Po dokonanym znalezisku temat przybrał na sile.

– “W 2003 roku, na dwa tygodnie przed wypadkiem samochodowym, w którym zginął, nagrał piosenkę „Tak daleko”. Nagrania zostały niedawno odnalezione w prywatnych archiwach. Utwór postanowiono wydać ku pamięci Waldka. Śpiewał: Żyjemy obok w snach, w nich ty i ja. Mijamy się na schodach wielkich miast. […] Tak czuję to, że jesteś gdzieś blisko mnie” – czytamy w opisie utworu.

Piosenka obecnie ma ponad 173 tysiące wyświetleń i cieszy się bardzo dobrym poważaniem wśród internautów. Pod wideo można znaleźć mnóstwo komentarzy, w których użytkownicy YouTube wyrażali swój żal, że to ostatnia piosenka, jaką było dane mu nagrać, przy okazji wychwalając głos artysty.

Waldemar Goszcz rozpoczął swoją karierę zawodową jako model. W 1993 roku, w wieku 19 lat został laureatem jednego z prestiżowych konkursów i zdobył tytuł Twarz roku. O jego usługi zabiegali najlepsi i najsłynniejsi projektanci, a także miał przyjemność wygrywać castingi do wielu reklam telewizyjnych.

W listopadzie tego samego roku artysta postanowił wydać swój solowy album, który promowały piosenki Lalka i Orfeusz. Karierę aktorską rozpoczął rok wcześniej, kiedy to wstąpił w szeregi telenoweli Adam i Ewa, co przyniosło mu wielką rozpoznawalność. To przykre, że tak wybitna osoba, zmarła tak młodo.

Źródło: lelum

Lifting i laminacja rzęs
Lifting i laminacja rzęs
79,99 zł
154 dni
do końca oferty!
Lifting i laminacja rzęs (79,99 zł) z henną i olejkiem (99,99 zł) w Studiu Makijazu Permanentnego Asami w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz