Home Kategorie Porady Nagranie pokazuje w jaki sposób powinniśmy używać zawieszki do WC. Większość z nas robiła to źle
10.37K

Nagranie pokazuje w jaki sposób powinniśmy używać zawieszki do WC. Większość z nas robiła to źle

Nagranie pokazuje w jaki sposób powinniśmy używać zawieszki do WC. Większość z nas robiła to źle

Co skomplikowanego może być w nakładaniu zawieszki do sedesu? Okazuje się, że mało kto robił to poprawnie. Pokazał to jedna TikTokerka.

Większość ludzi zawiesza koszyczek kolorowych kulek na obrzeżu muszli klozetowej, tam gdzie występuje najsilniejszy strumień wody. Użytkowniczka TikToka o pseudonimie fitmein pokazała nagranie, na którym zamiast zaczepić zawieszkę na siedzisku, umieściła ją tuż pod spodem muszli – w miejscu, z którego spuszczana jest woda.

TikTokerka przyznała, że dopiero w wieku 36 lat wpadła na pomysł, aby tak korzystać z zawieszek toaletowych. Trik zadziała jednak tylko, jeśli posiadamy muszlę klozetową z kołnierzem.

Przypomnijmy, że life hackerzy to nie pierwsze osoby, które opracowują sposoby na ułatwienie sobie życia, ale ich filmy i zdjęcia, które umieszczają w sieci, biją rekordy popularności. Dziennikarka naTemat Aleksandra Gersz zapytała w zeszłym roku 30-latków o to, na czym w życiu nie warto oszczędzać.

Nagranie można obejrzeć tutaj.

Jesteście zaszokowani tym wideo? My w sumie tak, bo nie wiedzieliśmy, że istnieje coś takiego jak poprawny sposób wieszania zawieszki do toalety.

Źródło: TikTok

 

 

Karnety na zajęcia jogi
Karnety na zajęcia jogi
59,99 zł
105,00 zł
66 dni
do końca oferty!
Karnety na zajęcia jogi od 59,99 zł w salonie Stan Harmonii w Bydgoszczy (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz