Home Kategorie Poruszające 36-latka ukryła przed mężem i trójką swoich dzieci że ma COVID. Cała rodzina nie żyje.

36-latka ukryła przed mężem i trójką swoich dzieci że ma COVID. Cała rodzina nie żyje.

36-latka ukryła przed mężem i trójką swoich dzieci że ma COVID. Cała rodzina nie żyje.

Ta wstrząsająca historia pokazuje, jak podstępną i groźną chorobą jest COVID-19. 36-letnia kobieta uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa.

W połowie grudnia ubiegłego roku Verónica García Fuentes z Wenezueli zaczęła odczuwać pierwsze objawy choroby: wysoką gorączkę, uporczywe kichanie i ogólne złe samopoczucie – informuje wenezuelska gazeta La Nación. Kobieta zrobiła test na koronawirusa. Wynik wyszedł pozytywny.

Zakażona kobieta starała się izolować, ale nie powiedziała rodzinie o wyniku badania. Trzy dni później przeszła drugi test, który również wyszedł pozytywny. Swoim bliskim tłumaczyła, że miała ciężką grypę. Z doniesień lokalnych mediów wynika, że zrobiła to prawdopodobnie ze strachu.

Tydzień później, pod koniec grudnia, jej 33-letni mąż José Antonio Gómez chciał wziąć udział w rodzinnej uroczystości. Prawdopodobnie był to moment, w którym Verónica uświadomiła sobie, jak duża ciąży na niej odpowiedzialność. Nie chciała, aby jej mąż spotkał krewnych i naraził ich na zarażenie. Postanowiła, zatem wyjawić mu prawdę. Powiedziała mu, że nie miała silnej grypy, lecz była chora na Covid-19.

33-letni José, córka Nicol Verónica (17 l.) oraz czteroletni bliźniacy Jhoneider Stiven i Jhoneiker Enmanuel przeszli szybki test na koronawirusa. Wszystkie cztery były negatywne. Mimo to cała rodzina odizolowała się na wszelki wypadek

Nie był to jednak koniec dramatu. W połowie stycznia stan Veróniki się pogorszył. Kobieta zachorowała na zapalenie płuc i trafiła do szpitala, gdzie musiała być wentylowana. Jej mąż i dzieci przeszli kolejny test na koronowirusa. Tym razem wyszedł pozytywny dla wszystkich. Wówczas nie mieli jednak żadnych objawów.

Poważnie zachorowały również dzieci pary. Pod koniec stycznia, kilka dni po rodzicach, zmarła 17-letnia córka i czteroletnie bliźnięta. Cała pięcioosobowa rodzina zmarła zaledwie półtora miesiąca po tym, jak Verónica García Fuentes uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Tej tragedii prawdopodobnie można byłoby zapobiec, gdyby na samym początku powiedziała rodzinie prawdę.

Źródło: RTL

Kurs online: Social Media Manager
Kurs online: Social Media Manager
59,00 zł
269,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: Social Media Manager z zaświadczeniem MEN za 59 zł z firmą Online Edukacja (zamiast 269 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz