Home Kategorie Poruszające Bestialstwo! Sadysta wystawił psa na parapet na 9 piętrze! Na dworze panował siarczysty mróz.

Bestialstwo! Sadysta wystawił psa na parapet na 9 piętrze! Na dworze panował siarczysty mróz.

Bestialstwo! Sadysta wystawił psa na parapet na 9 piętrze! Na dworze panował siarczysty mróz.

Wyjątkowym okrucieństwem wykazał się mieszkaniec jednego z osiedli w Lubinie na Dolnym Śląsku. Mężczyzna wystawił psa na parapet w bloku na 9. piętrze i zamknął okno.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło na jednym z osiedli w Lubinie. Funkcjonariusze zostali poinformowani, że w bloku, na 9 piętrze, jeden z lokatorów wystawił psa na parapet, a okno do mieszkania jest zamknięte.

– “Kiedy policjanci dotarli na wskazaną ulicę, zwierzęcia już nie było. Funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do ustalenia właściciela tego pieska. Okazało się, że pod wskazanym adresem mieszka kobieta i mężczyzna. Jednakże pomimo wielokrotnego pukania do drzwi nikt ich nie otworzył” -przekazała asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

– “W międzyczasie do policjantów dotarło nagranie zrobione przez świadka. Film został przekazany funkcjonariuszom przez dziennikarzy redakcji Telewizji Regionalnej w Lubinie. Na nagraniu widać stojącego, trzęsącego się ze strachu psa, który nie może dostać się do mieszkania z uwagi na zamknięte okno” – relacjonuje policjantka.

Na szczęcie, historia ta zakończyła się szczęśliwie dla czworonoga. Policjanci chcą podkreślić fakt ogromnej empatii i właściwej reakcji widzącej całe zdarzenie mieszkanki Lubina. Taka postawa jest godna pochwały.

Źródło: radiozet.pl

Bilety do Multikina i Cinema 3D
Bilety do Multikina i Cinema 3D
14,90 zł
36 dni
do końca oferty!
14,90 zł: bilet na seans 2D w sieci kin Multikino i Cinema 3D – miejsca standardowe, VIP lub SuperVIP (44 lokalizacje)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz