Home Kategorie Poruszające Jury zamarło kiedy przedstawiła im piosenkę, którą wykona. Polały się łzy.

Jury zamarło kiedy przedstawiła im piosenkę, którą wykona. Polały się łzy.

Jury zamarło kiedy przedstawiła im piosenkę, którą wykona. Polały się łzy.

Nie ma bardziej łapiących za serce i wywołujących emocje rzeczy niż dobrze zaplanowany i zrealizowany występ muzyczny. Tak było właśnie w tym przypadku.

Nic więc dziwnego, że zarówno jury, jak i publiczność w studio oraz widzowie przed telewizorami wzruszyli się podczas występu Solomii Lukyanet. Ukrainka podbiła scenę popularnego telewizyjnego programu The Voice Kids.

Gdy wchodzi na scenę, na sali zapada cisza, ponieważ każdy jest niezmiernie ciekawy co wydarzy się za chwilę… a wtedy Solomia otwiera usta. Wystarczy kilka chwil, aby zdać sobie sprawę, co takiego ta młoda dziewczyna skrywa w sobie.

To było niezwykłe wykonanie wielkiego dzieła autrstwa Andrea Bocelli’ego „Time to Say Goodbye”. Wywołało poruszenie wśród wszystkich słuchaczy.

Co za interpretacja, co za głos! Wydaje się nieprawdopodobnym, że tak potężny głos może wydobywać się z tak małej istoty. Jurorka Lena Meyer-Landrut, zwyciężczyni konkursu Eurowizji, przez cały występ młodej wokalistki nie może powstrzymać łez. Wszyscy jurorzy byli pod wrażeniem tego niezwykłego występu dziewczynki i trudno im się dziwić.

Źródło: Youtube

Skok ze spadochronem w tandemie
Skok ze spadochronem w tandemie
719,99 zł
333 dni
do końca oferty!
Skok ze spadochronem w tandemie dla 1 osoby od 709,99 zł w Sky Camp Spadochronowym Klubie Sportowym

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz