Home Kategorie Poruszające 2-letni chłopczyk pobity. Obok leżała jego naga matka

2-letni chłopczyk pobity. Obok leżała jego naga matka

2-letni chłopczyk pobity. Obok leżała jego naga matka

Policjanci z Łodzi zatrzymali 20-letnią Patrycję K., matkę 2-letniego Aleksa, który został brutalnie pobity na zakrapianej alkoholem domówce. To chore jak można tak potraktować dziecko.

Chłopiec miał liczne obrażenia, konieczna była pomoc lekarzy. Bliscy kobiety zdradzają, że już wcześniej miała źle opiekować się synem. “Piła przy nim alkohol, paliła papierosy”, wyliczają. To dzięki ich reakcji chłopcu zapewniono opiekę. Ustalenia są wstrząsające!

Reporterzy programu UWAGA! TVN zajęli się sprawą pobicia 2-letniego Aleksa z Łodzi. Chłopiec miał zostać skatowany podczas domówki, która rozgrywała się w jego miejscu zamieszkania. Wszystko zaczęło się od zdjęcia zmasakrowanego dziecka, do którego dotarła Angelika Olczak, znająca matkę chłopca – Patrycję K.

– “Zawsze dobrze sobie imprezowała. Gdy to zobaczyłam, nie mogłam spokojnie pracować, taka byłam roztrzęsiona” -, mówiła Angelika w rozmowie z dziennikarzami.

Wstrząsające zdjęcia miały trafić tylko do “grona zaufanych osób”, ale tak się nie stało. Dawna koleżanka z gimnazjum ustaliła z internetowym dochodzeniu, co stało się feralnej nocy. “Patrycja uśpiła dziecko, gdy wrócili późnym wieczorem i poszła dalej imprezować

Rano jeden z uczestników zobaczył zakrwawionego Alexa na poduszce, a Patrycja leżała obok naga”, opowiadała w UWAGA! TVN pani Angelika. To chore.

Źródło: Uwaga TVN

Pizza duża lub gigant: 1-3 sztuki
Pizza duża lub gigant: 1-3 sztuki
21,50 zł
26,30 zł
3 dni
do końca oferty!
Pizza o średnicy 30 cm (od 21,50 zł) lub 43 cm (od 28 zł) w Pizzerii Fuks

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
25

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz