Home Kategorie Ludzie Pilne! Najnowsze informacje o stanie zdrowia Jolanty Kwaśniewskiej. Ona i jej mąż mają COVID-19.
24.51K

Pilne! Najnowsze informacje o stanie zdrowia Jolanty Kwaśniewskiej. Ona i jej mąż mają COVID-19.

Pilne! Najnowsze informacje o stanie zdrowia Jolanty Kwaśniewskiej. Ona i jej mąż mają COVID-19.

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski chorują na koronawirusa. Była pierwsza dama w rozmowie z Super Expressem zdradziła szczegóły choroby, oraz jak wraz z małżonkiem przeżywają te chwile.

Jolanta Kwaśniewska skomentowała przebieg najpopularniejszej w dzisiejszych czasach choroby. Była pierwsza dama bezustannie miała na uwadze odpowiedni reżim sanitarny i dbała o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Niestety COVID-19 dotknął i ich.

Niestety, koronawirus nie oszczędził także byłej pary prezydenckiej, urzędującej w latach 1995-2005. Jolanta Kwaśniewska udzieliła wywiadu dla Super Expressu, w którym zdradziła, jak przebiega ich choroba, a także swoje odczucia na jej temat. Sprawa nie wygląda różowo:

– “To nie jest choroba łatwa, lekka i przyjemna. Raz jest lepiej, raz gorzej, raz jest wyższa temperatura, a raz niższa. Trzeba mieć nadzieję, że przejdziemy tego koronawirusa jak najłagodniej. Nie mam pojęcia, gdzie mogliśmy się go nabawić. Bardzo się izolowaliśmy przez cały czas w nadziei, że doczekamy się szczepienia” – mówi Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z Super Expressem.

– “Uważam, że prowadziliśmy się bardzo sensownie, mądrze. Nie ruszaliśmy się nigdzie bez maseczek. Często nosimy rękawiczki. Dezynfekujemy te rzeczy, których mógł ktoś dotykać. Zakupy zostawiamy na zewnątrz, na balkonie” – dodaje.

Była pierwsza dama i jej mąż od początku dbali o zdrowie swoje i swoich bliskich. Przed świętami Bożego Narodzenia w ubiegłym roku spotkała ich bardzo smutna sytuacja. Robili wszystko, by koronawirus nie dotknął nikogo z ich rodziny. Niestety wszystko potoczyło się inaczej.

– “To jak loteria. Tydzień wcześniej mieliśmy robiony test – wynik negatywny, i dosłownie chwile później odczuwaliśmy już pierwsze symptomy choroby. My mamy smak, czujemy zapach… Do momentu, gdy nie przyszły dreszcze i gorączka, ja uważałam, że po prostu się przeziębiłam. Dopiero potem temperatura strasznie wzrosła i jednocześnie poczułam niemożliwe osłabienie” – mówi małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego. Mimo że choroba ich osłabia, to czują się względnie dobrze.  Życzymy im zdrowia.

Źródło: Lelum

 

 

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
21,90 zł
42 dni
do końca oferty!
Od 7zł: pakiet 10, 100 lub nawet 500 odbitek (10x10 lub 10x15 cm) w jakości HD na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz