Home Kategorie Życie Strony internetowe nie działają. Telewizja i radio nie nadaje. Rozpoczął się wspólny protest.

Strony internetowe nie działają. Telewizja i radio nie nadaje. Rozpoczął się wspólny protest.

Strony internetowe nie działają. Telewizja i radio nie nadaje. Rozpoczął się wspólny protest.

Strony internetowe wyglądają dziś inaczej niż zwykle, dominują nietypowe nagłówki, radio i telewizja nie nadają programów, co się dzieje? Protest mediów.

Rząd planuje nałożyć nowy podatek na media, których roczny przychód w sumie przekracza wartość 1 mln złotych. Dlatego ruszył protest. Na okładkach wielu gazet pokazał się list otwarty do władz Rzeczypospolitej i liderów ugrupowań politycznych.

Okazuje się, że poza portalami internetowymi i mediami tradycyjnymi, podatek dotknie również m.in. kina i firmy, które mają w swojej ofercie zewnętrzne nośniki reklamowe. Protest pokazuje niezadowolenie takimi planami.

Dzisiaj żadna Polka nie zobaczy swojego ulubionego programu informacyjnego (poza Telewizją Polską), ponieważ ruszył protest mediów. Nie usłyszymy też żadnych audycji radiowych i nie zobaczymy stacji telewizyjnych takich jak TVN, RMF FM czy TOK FM.

Natomiast niektóre portale plotkarskie nadal działają bez zarzutów. Jeśli interesują was najnowsze informacje z życia gwiazd to w tej kwestii cały czas możecie być na bieżąco, chociaż nie na każdej z waszych ulubionych stron. Nie działa m.in. serwis Plotek.pl czy Plejada.pl.

– “Trwa protest niezależnych mediów przeciwko planowanemu przez rząd wprowadzeniu dodatkowego podatku od reklam emitowanych w Telewizji, Radiu i Internecie wprowadzanego pod pretekstem walki z pandemią Covid-19” – pisano.

W liście otwartym widnieje informacja, że media „zdecydowanie sprzeciwiają się używania epidemii, jako pretekstu do wprowadzenia kolejnego, nowego, wyjątkowo dotkliwego obciążenia mediów. Obciążenia trwałego, które przetrwa epidemię Covid-19”. Dzisiaj będziemy mieć więc problem z dostępem do informacji.

Źrodło: lelum

 

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
64 dni
do końca oferty!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz