Home Kategorie Jedzenie Chcesz kilka pączków z Biedronki za darmo? Sprawdź, co musisz zrobić.

Chcesz kilka pączków z Biedronki za darmo? Sprawdź, co musisz zrobić.

Chcesz kilka pączków z Biedronki za darmo? Sprawdź, co musisz zrobić.

Sieć supermarketów Biedronka przygotowała specjalną promocję dla swoich klientów. Ze względu na zbliżający się wielkimi krokami Tłusty Czwartek, możemy liczyć na ciekawe promocje.

Promocja skierowana jest dla klientów, którzy zdecydują się na zakup 12 pączków w cenie 8. Należy się jednak pospieszyć, gdyż obowiązuje tylko 10 i 11 lutego.

Tłusty Czwartek już za pasem, zatem popularna sieć supermarketów Biedronka po raz kolejny postanowiła zadbać o swoich klientów. Ci, którzy na poważnie mają zamiar zaopatrzyć się w ich sklepach na święto łasuchów, będą mogli otrzymać 4 pączki więcej.

Prawdopodobnie dla nikogo nie będzie tajemnicą, że Biedronka jest prawdziwym gigantem handlu detalicznego, a przy tym są prawdziwymi mistrzami w pozyskiwaniu nowych klientów.

Ludzie, którzy na poważnie chcą przygotować się na nadchodzące święto łasuchów powinni obrać azymut właśnie ku Biedronce. Sieciówka bowiem zaoferowała klientom niecodzienne warunki, z których może skorzystać każdy.

Okazuje się, że 4 pączki będziemy mogli otrzymać za darmo. Jeśli zdecydujemy się na zakup 12 pączków w cenie 8, to właśnie taką promocją zostaniemy objęci. Jest to prawdopodobnie najmocniejszy argument ku temu, żeby na zakupy przed Tłustym Czwartkiem wybrać się właśnie do Biedronki. Jest to naprawdę dobra promocja.

Założeniem święta było najedzenie się na tyle, by przez następne 40 dni Wielkiego Postu nie nadużywać jedzenia. Zwyczaj jedzenia pączków i faworków przyszedł do Polski dopiero w XVI wieku. Ludzie wówczas mieli okazję posmakować mnóstwa smaków i frykasów podczas przyrządzania pączków. Tak więc zapraszamy was do zakupów.

Źródło: Biedronka

 

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz