Home Wideo Kierowca nagle wyskoczył z własnego pojazdu i kopnął w rozpędzone auto. Dzięki temu uratował życie 3 osób.

Kierowca nagle wyskoczył z własnego pojazdu i kopnął w rozpędzone auto. Dzięki temu uratował życie 3 osób.

Kierowca, który był świadkiem niebezpiecznego zachowania innego uczestnika ruchu drogowego, uratował życie kilku osobom. Jak to zrobił? Kopnął w rozpędzone auto.

Przejście dla pieszych jest miejscem, które ma umożliwić przechodniom bezpieczne przemieszczenie się na drugą stronę drogi. Niestety, zjawisko wyprzedzania na przejściu dla pieszych jest wręcz nagminne, mimo że generuje ono naprawdę spore niebezpieczeństwo.

Kierowca SUV-a, poruszał się po jezdni z zabójczą prędkością. Nie zatrzymał się nawet widząc pieszych idących przez przejście. Przechodnie nie mieli żadnych szans na uniknięcie niebezpiecznej kolizji.

Spostrzegawczy uczestnik ruchu drogowego, nie myśląc o ewentualnych konsekwencjach, wyskoczył z pojazdu i – przyjmując bojową postawę – wymierzył celnego kopniaka prosto w drzwi Volvo. Na przejściu były w tym momencie trzy osoby.

Zaskoczony kierowca SUV-a zdziwiony tym co właśnie się stało, zatrzymał się tuż przed przejściem dla pieszych. Prawdopodobnie dzięki temu Volvo zmieniło nieco tor jazdy, zjeżdżając na pobocze, co pozwoliło na uniknięcie kolizji. Samo zachowanie kierowcy, który kopnął w samochód, miało być ostrzeżeniem dla pieszych.

Bohater nie wyszedł z niecodziennej sytuacji bez szwanku. Kopnięcie rozpędzonego auta było nie tylko niełatwe, ale też niebezpieczne. Mocno nadwyrężył on swoją prawą nogę.

Warto wspomnieć, że wydarzenia rozegrały się w Rosji, a tamtejsze prawo bywa bardzo surowe dla kierowców, którzy stwarzają niebezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Prowadzenie samochodu – szczególnie w obecnych warunkach atmosferycznych – może być utrudnione. Dlatego też, tak ważne jest zachowanie w tej sytuacji szczególnej ostrożności.

Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
9,90 zł
49,00 zł
33 dni
do końca oferty!
Od 9,90 zł: obustronne wizytówki – 100, 200, 400 lub 600 szt. na Yuupi.pl (do -84%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz