Home Kategorie Ludzie Ciąża Asi z „Chłopaków do wzięcia”. Kobieta wyznała koszmarną prawdę.

Ciąża Asi z „Chłopaków do wzięcia”. Kobieta wyznała koszmarną prawdę.

Ciąża Asi z „Chłopaków do wzięcia”. Kobieta wyznała koszmarną prawdę.

Asia z „Chłopaków do wzięcia” twierdzi, że naprawdę spodziewała się dziecka, mimo iż wiele osób uważało, że był to jedynie jej wymysł. Przez telewizję kobieta stała się obiektem drwin.

Jej zdanie o bolącym zębie sprawiło, że wszyscy się z niej śmiali i nie potraktowali informacji o ciąży poważnie. Prawda okazała się być jednak bardziej ponura. Asia opowiedziała o tym, co kazali zrobić jej producenci.

Asia była dziewczyną Szczeny. Obecnie jest jednak zupełnie innym człowiekiem. Schudła, zmieniła fryzurę oraz styl ubioru. Fani są pewni, że chciała w ten sposób odciąć się od dawnego stylu życia i zerwać z wizerunkiem wieśniaczki.

Jej wyznanie o ciąży zwaliło wszystkich z nóg. Asia w trakcie nagrywania „Chłopaków do wzięcia” naprawdę była ze Szczeną w ciąży. Wtedy też padło sławne zdanie:

– „Jestem w ciąży i to już jest pewne, bo boli mnie ząb. Jak kobietę boli ząb, to znaczy, że jest w ciąży.”

Stwierdzenie rozśmieszyło widzów i stało się jednym z rozpoznawalnych cytatów z programu. Asia potwierdza, że spodziewała się dziecka, ale to producenci wykreowali ją na głupią wieśniaczkę.

– „Byłam w ciąży ale poroniłam. Telewizja kazała mi powiedzieć o tym zębie. Wyszłam na idiotkę, a tak naprawdę nią nie jestem. Telewizja to dodała od siebie” – wyjaśniła Asia.

Obecnie Asia chce udowodnić, że wcale nie jest taka, jaką zrobiła z niej telewizja. W swoich social mediach publikuje zdjęcia z sesji zdjęciowych i pokazuje niezwykłą metamorfozę, którą przeszła.

Źródło: pikio.pl

eKurs: Specjalista ds. dietetyki
eKurs: Specjalista ds. dietetyki
99,00 zł
299,00 zł
12 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. dietetyki i planowania żywienia z MEN za 99 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz