Home Kategorie Poruszające 2-latka zabiła swoją własną matkę. Kobieta umierała na oczach dziecka.

2-latka zabiła swoją własną matkę. Kobieta umierała na oczach dziecka.

2-latka zabiła swoją własną matkę. Kobieta umierała na oczach dziecka.

Córka zabiła swoją mamę. Rodzinna tragedia rozegrała się we wrześniu przed domem zmarłej. Chwilę wcześniej wszyscy radośnie świętowali urodziny młodej, zaledwie 21-letniej kobiety.

2-latka nie zdawała sobie sprawy, że zabija własną matkę. Córka spokojnie wszystkiemu się przyglądała, nie mając pojęcia, że dzieje się coś bardzo złego. Kiedy na miejsce przybiegł mąż kobiety, podjął próbę ratunku. Niestety, nie mógł już nic zrobić.

Tragedia rozegrała się we wrześniu na Białorusi. 21-letnia Julia Sharko, matka dwójki dzieci, świętowała swoje urodziny. Około godziny 16 cała rodzina wróciła do domu. Starsza córka i mąż weszli do środka. Kobieta chciała wyjąć 2-latkę z samochodu przez otwarte okno. Chwilę później nie można było jej już pomóc.

Co było przyczyną śmierci? Przyczyną śmierci był zwykły przypadek. Julia włożyła głowę do środka, a jej córka nieświadomie nacisnęła przycisk zamykania okna. 21-latka nie zdążyła zareagować. Szyba zablokowała ją i zmiażdżyła jej szyję. Po chwili na miejsce przybiegł mąż kobiety. Wybił szybę i zadzwonił po pomoc.

Ciało 21-latki było bezwładne. Julia trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Z powodu niedotlenienia jej mózg doznał poważnych zmian. Lekarze robili wszystko, co mogli, aby uratować młodą mamę. Niestety, nie byli w stanie jej pomóc. Kobieta zmarła osiem dni po wypadku.

Julia osierociła czteroletnią Margaritę i dwuletnią Ariannę, która niechcący spowodowała całą tragedię. Jak to wpłynie na dziewczynkę, kiedy w końcu dowie się co zrobiła?

Źródło: lelum

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
66 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
37
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz