Home Kategorie Ludzie Tragedia syna Krzysztofa Kowalewskiego. „Nie jestem w stanie o tym mówić…”

Tragedia syna Krzysztofa Kowalewskiego. „Nie jestem w stanie o tym mówić…”

Kilka dni temu zmarł Krzysztof Kowalewski. Teraz jego syn Victor przeżywa kolejną tragedię. Nie pożegna taty przez ograniczenia pandemiczne. „Obywatele USA nie są wpuszczani do Polski. Nie jestem w stanie o tym mówić…”

6 lutego zmarł Krzysztof Kowalewski, kultowy aktor. Kowalewski miał w swoim dorobku ponad 100 ról. Od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi. Zmarł w wieku 83 lat w Warszawie. Pozostawił żonę Agnieszkę Suchorę, córkę Gabrysię i mieszkającego na co dzień w USA syna, Victora.

Syn Kowalewskiego przez ograniczenia pandemiczne nie mógł towarzyszyć ojcu w jego ostatnich dniach. Teraz nie będzie mógł też przyjechać na pogrzeb.

W rozmowie z Super Expressem powiedział:

– „Nie przyjadę na pogrzeb taty, bo nie mam polskiego paszportu, a w czasie pandemii obywatele USA nie są wpuszczani do Polski.”

Dodał też, że na całe szczęście kilka dni przed śmiercią udało mu się porozmawiać z tatą przez telefon.

– „Na szczęście zdążyłem się z tatą pożegnać telefoniczne na kilka dni przed jego śmiercią. Nie jestem w stanie o tym mówić…”

Na swoim Facebooku syn aktora zamieścił wzruszające pożegnanie. Jak sam mówi, jego relacje z tatą nie zawsze były idealne, ale z czasem stali się sobie bardzo bliscy. Napisał:

– „Jestem zmuszony publicznie wyrazić swój osobisty smutek. W południe czasu warszawskiego zmarł we śnie mój tata Krzysztof Kowalewski. Kocham go i wiem, że mnie kochał. Życie nie przygotowało go do roli ojca, ale z czasem wrósł w tę rolę i odegrał ją całkiem nieźle. Zawsze kończył rozmowę telefoniczną dowcipem, zaraz po tym, jak powiedziałem „Ok, zadzwonię za kilka dni” mogłem liczyć na słowa „hej, słyszałeś to”. W ten sposób kończyliśmy każdą rozmowę, a on opowiadał mi dowcip. A ci, którzy go znają, wiedzą, że był w tym całkiem dobry. Będzie mi go bardzo brakowało.”

Źródło: se.pl

Jazda samochodem wyścigowym
Jazda samochodem wyścigowym
109,00 zł
119,00 zł
310 dni
do końca oferty!
Jazda sportowym samochodem po wybranym torze wyścigowym od 109 zł z firmą Autoprezent.pl – wiele lokalizacji do wyboru

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz