Home Kategorie Ludzie Tragiczne wieści ze świata mody. Nie żyje 25-letnia polska modelka. Kilka dni temu rozstała się z kolegą Lewandowskiego.
21.14K

Tragiczne wieści ze świata mody. Nie żyje 25-letnia polska modelka. Kilka dni temu rozstała się z kolegą Lewandowskiego.

Tragiczne wieści ze świata mody. Nie żyje 25-letnia polska modelka. Kilka dni temu rozstała się z kolegą Lewandowskiego.

Tragiczne doniesienia z Niemiec. Nie żyje 25-letnia Kasia Lenhardt. Ciało modelki znaleziono we wtorek w Berlinie – informuje „Bild”. Polka kilka dni temu rozstała się z Jeromem Boatengiem.

Informację o śmierci modelki przekazał niemiecki „Bild”. Jej ciało znaleziono we wtorek wieczorem w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. Jak donosi dziennik, 25-latka miała popełnić samobójstwo.

Lenhardt do niedawna spotykała się z kolegą Roberta Lewandowskiego z drużyny – Jeromem Boatengiem. Ich związek trwał rok. 2 lutego para poinformowała o rozstaniu. Modelka i piłkarz zaczęli prześcigać się w oświadczeniach na swoich profilach społecznościowych, gdzie wzajemnie się obwiniali o rozpad związku.

Modelka zarzuciła piłkarzowi liczne zdrady, a piłkarz oskarżał ją o nadużywanie alkoholu. Boateng tłumaczył również, że postanowił zakończyć związek ze względu na dobro trójki swoich dzieci.

 

-“ Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią” – tłumaczył w rozmowie z Bildem.

– “Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem” – dodał.

Obrońca Bayernu Monachium Jerome Boateng nie wystąpi w czwartkowym finale klubowych mistrzostw świata. W środę wrócił do Niemiec po tym, jak otrzymał wiadomość o śmierci swojej byłej dziewczyny Kasi Lenhardt.

-“Wiadomości z Berlina bardzo nas dotknęły. Jerome przyszedł do mnie i poprosił o zgodę, aby mógł wylecieć wcześniej z Kataru. Nie będzie do naszej dyspozycji aż do odwołania” – mówił na konferencji prasowej szkoleniowiec Hansi Flick, cytowany przez portal dieroten.pl.

Modelka urodziła się 27 kwietnia 1995 roku. Dziewięć lat temu wzięła udział w niemieckiej edycji programu „Top Model”. Choć nie udało jej się wygrać, to doszła do ścisłego finału, zajmując czwarte miejsce. Wtedy jej kariera nabrała tempa. Modelka brała udział w różnego rodzaju programach rozrywkowych m.in „Hell’s Kitchen” czy „Models im Babygluck”. W 2015 roku została mamą. Urodziła synka – Noana. Prawdopodobnie jej syn obchodził swoje 6 urodziny w dniu, kiedy modelka popełniła samobójstwo. Świadczy o tym fakt, że równo rok wcześniej (9.02.2020) Lenhardt opublikowała w sieci rozczulający wpis z okazji urodzin chłopca.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

 

Źródlo: Bild

 

eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
49,00 zł
33 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. transportu i spedycji w firmie za 49 zł i więcej w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz